صفحه اصلی » استان » اصفهان » چرا بخشی از صحبت های آیت الله مهدوی در نماز جمعه از سوی صداوسیما پخش نشد؟ +صوت کامل خطبه دوم

اختصاصی صاحب نیوز/

چرا بخشی از صحبت های آیت الله مهدوی در نماز جمعه از سوی صداوسیما پخش نشد؟ +صوت کامل خطبه دوم

امام جمعه موقت اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری ظهر دیروز در خطبه دوم نماز جمعه این شهر صحبت هایی را درباره شهرداری اصفهان مطرح کردند که قسمتی از این بیانات پخش نشد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حضرت آیت الله مهدوی؛ امام جمعه موقت اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری ظهر دیروز در خطبه دوم نماز جمعه این شهر صحبت هایی را درباره شهرداری اصفهان مطرح کرد.

فیلم خطبه های نماز جمعه هر هفته جمعه شب ها از شبکه اصفهان پخش می شود که در شب گذشته قسمتی از بیانات مهم آیت الله مهدوی درباره نگرانی های مردم و شهرداری و شورای شهر اصفهان پخش نشد.

امام جمعه موقت اصفهان روز گذشته درباره کمک های شورای شهر به فعالیت های دینی شهر گفته بود:

«تأسفی که دارم این است که سخنگوی شورا چند وقت پیش به عنوان این که می خواست مخالفت خود را با این کمک هایی که برای دین مردم می شد، به بهانه شفافیت مطرح کرده که بدانید شورای قبلی چه مبالغی را به چه گروه هایی کمک کرده. اولاً این کمک هایی که شده خیلی ناچیز بوده و ثانیاً وظیفه کسانی که عهده دار شهر و شهرداری هستند آن است که هم به زندگی مردم خدمت کنند و هم به فکر مردم؛ بنا نیست بودجه ای که در اختیار آن ها قرار می گیرد فقط صرف تئاتر و جشن ها و کنسرت ها و دعوت از خواننده ها و تقویت دوچرخه سواری دختران و پسران و حمایت کردن از این ها، اختلاط های پسر و دختر و جشن هایی که گرفته می شود. مردم از این نگران هستند. این بار چندم است که صحبت می شود. ای کاش در این مجامع مردمی حضور داشتند حداقل در نماز جمعه؛ امّا نه حضور پیدا می کنند؛ بنده هم اطلاع ندارم که بقیه اعضای شورا آیا مخالفت با سخنگو کردند یا خیر، امّا حداقل انتظار داشتم که یک برخوردی با او بشود، امّا برخورد که نشد و کمک ها هم که نیست، و فکر می کنند که جوان های عزیز ما این پولی را که می گرفتند صرف کارهای شخصی خودشان می کردند. چندین برابر را روی آن می گذاشتند و فعالیت های دینی می کنند فعالیت های قرآنی می کنند جشن های انقلاب را برگزار می کردند.»

 

صوت کامل خطبه دوم نماز جمعه:

 

 

فیلم پخش شده از شبکه استانی اصفهان در تاریخ 1397/09/23:

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

  1. اصفهانی گفته :

    باید دید این کار با چه هدفی انجام شده؟ هر چه هست قطعاً سهوی نیست و با هدفی این کار انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!