صفحه اصلی » مقاومت » دشمنان علیه ملت ایران هر کاری توانستند انجام دادند/ انقلاب اسلامی مرزها را درنوردیده است

جانشین فرماندهی سپاه اصفهان:

دشمنان علیه ملت ایران هر کاری توانستند انجام دادند/ انقلاب اسلامی مرزها را درنوردیده است

جانشین فرماندهی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: دشمنان و ضد انقلاب علیه ملت ایران هر کاری توانستند انجام دادند تا ما را ساقط کنند، اما کاری از پیش نبردند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا در آیین معارفه و تکریم فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم خاطر نشان کرد: مردم ما با بصیرت ما در این سال ها اجازه ندادند آمریکا به خواسته های خود برسد و قدم از قدم بردارد.
وی افزود: دشمنان جمهوری اسلامی در طول این چهل سال هر تحریم و توطئه ای که خواستند، با تاکتیک ها و نقشه های متفاوت اجرا و دنبال کردند تا این نظام مردمی را به زمین بزنند اما هر بار ناکام تر از بار قبل سرخورده و ناکام ماندند.
وی خاطر نشان کرد: آنها در این سال ها گاهی حوادث و جریان های مختلفی را رقم زدند و حتی در اوایل زمستان سال گذشته بر موج مطالبات به حق بخش هایی از مردم سوار شدند تا به گمان خودشان از این فرصت پیش آمده به نفع خود بهره برداری کنند.
جانشین فرماندهی سپاه استان اصفهان ادامه داد: اتاق فکر و عملیات آمریکا و استکبار در یکی از شهرهای افغانستان در آن زمان تشکیل شد و 12 استان کشورمان را درگیر کرد اما دیدیم مردم هوشیار ایران اسلامی با آگاهی کامل و سنجیده و شناخت به موقع دشمن صف خودشان را جدا کردند و از دشمن اعلام برائت جستند.
سردار فدا ادامه داد: غربی ها تابستان داغی برای ما پیش بینی و تدارک دیده بودند اما امروز شاهدیم خودشان گرفتار زمستانی داغ در برخی کشورها از جمله فرانسه شده اند و با گذشت هفته ها هنوز هم این جریان ادامه دارد.
وی با یادآوری اینکه در رژیم دست نشانده طاغوت شش میلیون بشکه نفت به قیمت ناچیز به غربی ها می دادیم اما امروز در شرایط تحریم یک و نیم میلیون بشکه صادر می کنیم و اگر توجه بیشتری به توان داخل داشته باشیم باز هم می توانیم این شرایط با بهبود بخشیم.
جانشین فرماندهی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه استکبار به سرکردگی آمریکا تصمیم داشت نگرش مسوولان جمهوری اسلامی را نسبت به آرمان ها و انقلاب تغییر دهد تصریح کرد: نظام سلطه در این بخش نیز با تدبیر و نقش مهم رهبری کاری از پیش نبرد و نخواهد برد.
این مقام سپاه، توطئه دیگر غربی ها را محدود کردن ایران در داخل مرزهای سرزمینی خود عنوان کرد و گفت: امروز شاهدیم ظرفیت جبهه مبارزه با استکبار جهانی در منطقه شکل گرفته و روز به روز قوی تر و گسترده تر می شود.
امام جمعه سمیرم نیز افزود: بسیج و سپاه پرورش یافته انقلاب اسلامی هستند و همین دو نیروی متحد دشمنان را سرخورده و عصبانی کرده اند.
حجت الاسلام سیف الله دهقانی با اشاره به مذاکرات طولانی مدت هسته ای دولتمردان گفت: مذاکره کنندگان گروه هسته ای کشورمان در گفت و گوهای خود عجله کردند در حالی که اگر گوش به فرمان رهبری و ولایت بودند طرف آمریکایی اینقدر جسورانه عمل نمی کرد و جرات این همه تهدید به خود نمی داد.
وی خطاب به دولتمردان و به ویژه تیم هسته ای گفت: مراقب اروپای فریبکار و همراه آمریکا هم باشید چرا که تاریخ نشان می دهد به آنها نیز امید چندانی نیست و دل بستن به آنها اشتباه است.

سرهنگ دوم پاسدار جواد فصیحی پس از 23 ماه و 10 روز خدمت در این نشست تکریم و سرهنگ پاسدار هوشنگ نوابی با سابقه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان و جانشینی فرماندهی سپاه ناحیه سمیرم، بعنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه سمیرم معرفی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد