صفحه اصلی » سیاسی » پیروان مسیحیت از افکار صلح و دوستی حضرت مسیح پیروی کنند/ مدیران ارشد استان در شهرستان ها عجولانه اقدام نکنند

امام جمعه خمینی شهر:

پیروان مسیحیت از افکار صلح و دوستی حضرت مسیح پیروی کنند/ مدیران ارشد استان در شهرستان ها عجولانه اقدام نکنند

آیت الله رحیمی با اشاره آغاز سال نو میلادی و میلاد حضرت عیسی (ع) گفت: افکار حضرت مسیح صلح و دوستی بوده و همه انبیا، پیامبران محبت و مهربانی بوده اند، انتظار داریم پیروان دین مسیحیت از گفته های حضرت مسیح نیز پیروی کنند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۱۵ - جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله عباس رحیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلی خمینی شهر با اشاره به آیات و روایات و احادیث گفت: کمترین چیزی که انسان را از ایمان خارج می کند این است که با کسی دوست دینی شده و دائم دوست خود را زیر ذره بین داشته و لغزش هایش را یکی یکی جمع کرده و در زمانی مناسب آن دوست را زمین زده و افشاگری معایب کرده که این عمل، انسان را از ایمان خارج می کند.

وی افزود: برخی به اسم دوستی با انسان ها نزدیک می شوند و در زندگی نقطه ضعف هایی پیدا می کنند و در ذهن به خاطر می سپارند تا در روز موعد فرد مورد نظر را زمین بزنند که در روایات ما گفته شده این کفر است و انسانی که دنبال آبروریزی انسانی باشد کافر است حتی اگر نماز و روزه و اعمالش را انجام دهد.

امام جمعه خمینی شهر با اشاره به اینکه در آستانه آغاز سال میلادی هستیم و میلاد حضرت عیسی مسیح به عنوان مبدا این تاریخ است، اظهار کرد: امیدواریم در بین پیروان مسیح افکار این حضرت تبلیغ شود و اتفاقات خوبی در دنیا رقم بخورد که افکار حضرت مسیح صلح و دوستی بوده و همه انبیا، پیامبران محبت و صلح بودند.

آیت الله رحیمی خطاب به استاندار اصفهان گفت: به مدیران ارشد استان تذکر دهید که در شهرستان ها عجولانه اقدام نکنند، برای مردم و مسوولان خمینی شهر جای سوال است که چرا رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان که مدیری کارآمد، جهادی، دلسوز است بدون مشورت و هماهنگی و به طور ناگهانی با ناپختگی توسط مدیران کل استان تغییر پیدا می کنند.

وی در ادامه با اشاره به 26آذر روز حمل و نقل عمومی خاطرنشان کرد: حمل و نقل در جوامع رگ حیاتی بوده که اگر مشکلی در آن بوجود آید زندگی مردم با معضل روبرو می شود که دولت باید بر شرکت های حمل و نقل نظارت و کنترل داشته تا از سوء استفاده ها کاسته شده و حقی از راننده ها و مسافران ضایع نشود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد