صفحه اصلی » اجتماعی » کشف 75 کیلو گرم حشیش در پژو 405/ یکی از سرنشینان هنگام فرار با یک دستگاه تریلی تصادف کرد

فرمانده انتظامی اردستان خبر داد؛

کشف 75 کیلو گرم حشیش در پژو 405/ یکی از سرنشینان هنگام فرار با یک دستگاه تریلی تصادف کرد

عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اردستان و نائین به سراکیپی عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مقدار 75کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش از یک دستگاه خودرو پژو 405 کشف و ضبط کردند.

تاریخ انتشار: ۰۷:۵۰ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۵

سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده در گفت و گو با  صاحب نیوز؛  اظهار کرد: یک دستگاه خوددرو پژو 405 خاکستری رنگ مظنون به حمل مواد مخدر که از شهرهای جنوبی به سمت مرکز کشور حرکت می کرد در اردستان متوقف شد.

وی افزود: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اردستان و نائین به سراکیپی عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و با هماهنگی مقام قضائی در محل های مورد نظر مستقر شدند و توانستند مظنونان را دستگیر کنند.

فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان گفت: با توقف خودروی مورد نظر یکی از سرنشینان متواری و به سمت لاین مخالف جاده حرکت کرد که با یکدستگاه کامیون کشنده بر خورد و به شدت مجروح شد.

سرهنگ هاشمی زاده با بیان اینکه از خودرو متوقف شده 75کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد، تصریح کرد: فرد مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی اردستان انتقال داده شد و خودرو و چهار سرنشین دیگر به یگان انتظامی اردستان منتقل شدند.

وی همچنین اعلام کرد: متهمان با توجه به بزه انتسابی، خودرو آنها در پارکینگ متوقف و برای تعیین تکلیف تحویل مقام های قضائی شده و مواد کشف شده تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد