صفحه اصلی » سیاسی » 9 دی ماه، سومین انقلاب در انقلاب اسلامی ایران/ حضور هوشمندانه مردم در صحنه، عامل عظمت این حماسه تاریخی

نماینده مردم شاهین شهر مطرح کرد؛

9 دی ماه، سومین انقلاب در انقلاب اسلامی ایران/ حضور هوشمندانه مردم در صحنه، عامل عظمت این حماسه تاریخی

نماینده مردم شاهین شهر گفت: مردم ایران در ۹ دیماه اقدامات خصمانه‌ای که با فرماندهی خارج از کشور و متاسفانه با مدیریت داخل کشور علیه تمامیت ارضی و ارزش‌های انقلاب سازمان دهی شده بود را خنثی کرده و حماسه و انقلاب سومی را افریدند که در نوع خود از جهت هوشمندی مردم بسیار حائز اهمیت است.

تاریخ انتشار: ۰۶:۱۶ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۶

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: آنچه 9 دی ماه را عظمت بخشید در واقع حضور هوشمندانه مردم در صحنه دفاع از ارزش‌های افریده شده در انقلاب بود.
نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : مردم وقتی احساس خطر کردند به صحنه آمدند و پای جمهوریت و اسلامیت خود ایستادگی کردند؛ مردم حماسه ای افریدند که در نوع خود یک انقلاب سومی است.

وی افزود: بعد از انقلاب جمهوری اسلامی ایران، انقلاب دوم که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران بود و دشمنی نظام سلطه بیشتر برای مردم روشن شد.

حاجی دلیگانی عنوان کرد: مردم ایران در ۹ دیماه اقدامات خصمانه‌ای که با فرماندهی خارج از کشور و متاسفانه با مدیریت داخل کشور علیه تمامیت ارضی و ارزش‌های انقلاب سازمان دهی شده بود را خنثی کرده و حماسه و انقلاب سومی را افریدند که در نوع خود از جهت هوشمندی مردم بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!