IMG_6481
۱۶:۳۹ - جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۷

امام جمعه نایین:

حضور مردم در ۹ دی توطئه های فتنه انگیزان را خنثی کرد

امام جمعه نایین گفت: حضور هوشمندانه و خودجوش مردم در روز نهم دی ۱۳۸۸ توطئه های فتنه انگیزان را خنثی کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه این هفته نایین گفت: مردم به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد که فتنه گران در کشور سجادی اضافه کرد: فتنه گران با حضور مردم در صحنه های مختلف دیگر توان تفرقه افکنی و دشمنی در جامعه را ندارند و آحاد جامعه به خوبی از منویات شهدا و امام خمینی (ره) حراست می کنند.

امام جمعه نایین با بیان اینکه مردم ما به ارزش ها و آرمان انقلاب اسلامی متعهد و پایبند هستند،اظهار کرد: مسئولان باید در خدمت رسانی به این مردم که همواره پای انقلاب و نظام ایستاده باید شب و روز نشناخته و با همه توان در پی حل مشکلات آن ها باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت و افزود: ایشان یار دیرین امام و رهبری و یک عالم فرزانه بود که با تقوا زندگی کرد و عمر خود را صرف خدمت به اسلام و ارزش ها نمود.

امام جمعه نایین تصریح کرد: عمر آیت الله هاشمی شاهرودی برای افزایش روزافزون عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی گذشت و ایشان در مسئولیت های مختلف برای اقتدار این نظام ارزشی تلاش کردند.

وی افزود: مسئولیت هایی که به آیت الله هاشمی شاهرودی سپرده شد با خوشنامی به پایان رسید و نظام جمهوری اسلامی یکی از مفاخر و اندیشمندان خود را از دست داد.
امام جمعه گفت: آیت الله هاشمی شاهرودی از شخصیت های برجسته بودند و دستاوردهای این عالم مجاهد در نظام جمهوری اسلامی ماندگار است.

انتهای پیام/