403150_257
۱۶:۴۲ - شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۸

نماینده مجلس:

شگردهای دشمن به روز شده است/ دشمن در فتنه ۸۸ به دنبال حق جلوه دادن باطل بود

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در سال ۸۸ دشمن با استفاده از فضای مجازی و ماهواره سعی کرد تا فضایی ایجاد کند که مردم نتوانند حق را از باطل تشخیص دهند، اما با رهبری خردمندانه رهبر انقلاب توانستیم از این بحران عبور کنیم

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: باید همیشه هوشیار و اگاه باشیم دشمنان در کمین نظام جمهوری اسلامی هستند و دوست ندارند که این نظام پیشرفت کند و سعی می کنند که در اتحاد و همدلی مردم که باعث پیروزی انقلاب شد خدشه وارد کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در زمان پیروزی انقلاب همه مردم با اتحاد و وحدت در صحنه حضور پیدا کردند و با رهبری امام خمینی این انقلاب پیروز شد.

سلیمی خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی را توانستیم بدون اینکه حتی یک وجب از خاک خود را در اختیار دشمن بگذاریم پیروز شویم و این پیروزی به خاطر اتحاد و وحدت همه مردم و مسئولان بود و دشمن بدنبال این است که این وحدت و یکپارچگی را شکاف در ان ایجاد کند.

اصغر سلیمی عنوان کرد: در دی ماه 88 دشمن با استفاده از فضای مجازی و ماهواره سعی کرد تا فضایی ایجاد کند که مردم را از نتیجه انتخابات دور کند و مردم نتوانند حق را از باطل تشخیص دهند و دشمن می خواست چالش ایجاد کند.

وی افزود: امیدواریم از ظرفیت کشور و رهنمود‌های رهبری و اتحاد گرایش‌های سیاسی از این پیچ های تاریکی که داریم به خوبی عبور کنیم.

انتهای پیام/