صفحه اصلی » استان » سمیرم » شگردهای دشمن به روز شده است/ دشمن در فتنه ۸۸ به دنبال حق جلوه دادن باطل بود

نماینده مجلس:

شگردهای دشمن به روز شده است/ دشمن در فتنه ۸۸ به دنبال حق جلوه دادن باطل بود

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در سال 88 دشمن با استفاده از فضای مجازی و ماهواره سعی کرد تا فضایی ایجاد کند که مردم نتوانند حق را از باطل تشخیص دهند، اما با رهبری خردمندانه رهبر انقلاب توانستیم از این بحران عبور کنیم

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۲ - شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۸

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: باید همیشه هوشیار و اگاه باشیم دشمنان در کمین نظام جمهوری اسلامی هستند و دوست ندارند که این نظام پیشرفت کند و سعی می کنند که در اتحاد و همدلی مردم که باعث پیروزی انقلاب شد خدشه وارد کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در زمان پیروزی انقلاب همه مردم با اتحاد و وحدت در صحنه حضور پیدا کردند و با رهبری امام خمینی این انقلاب پیروز شد.

سلیمی خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی را توانستیم بدون اینکه حتی یک وجب از خاک خود را در اختیار دشمن بگذاریم پیروز شویم و این پیروزی به خاطر اتحاد و وحدت همه مردم و مسئولان بود و دشمن بدنبال این است که این وحدت و یکپارچگی را شکاف در ان ایجاد کند.

اصغر سلیمی عنوان کرد: در دی ماه 88 دشمن با استفاده از فضای مجازی و ماهواره سعی کرد تا فضایی ایجاد کند که مردم را از نتیجه انتخابات دور کند و مردم نتوانند حق را از باطل تشخیص دهند و دشمن می خواست چالش ایجاد کند.

وی افزود: امیدواریم از ظرفیت کشور و رهنمود‌های رهبری و اتحاد گرایش‌های سیاسی از این پیچ های تاریکی که داریم به خوبی عبور کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد