صفحه اصلی » سیاسی » برخی با فشار به مردم زمینه مذاکرات مجدد را فراهم می کنند/ برنامه های کلان کشور به خاطر وعده های توخالی اروپا معطل مانده است

مهدی چمران:

برخی با فشار به مردم زمینه مذاکرات مجدد را فراهم می کنند/ برنامه های کلان کشور به خاطر وعده های توخالی اروپا معطل مانده است

رئیس اسبق شورای شهر تهران گفت:برخی از افراد به جای تبعیت کردن از توصیه های رهبر معظم انقلاب و عملی سازی شعار ما می توانیم در کشور نگاهشان به آن سوی مرزهاست و به همین خاطر تکلیف خود را رها کرده اند تا فشار اقتصادی مردم را به ستوه بیاورد و با بهانه قرار دادن مشکلات معیشتی مردم، مجال مذاکرات مجدد را فراهم کنند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی چمران شامگاه شنبه به مناسبت سالروز حماسه نهم دی ماه و در جمع مردم لنجان اظهار کرد: آنچه که به کشور ما لطمه می زند، عوامل داخلی دشمن هستند چراکه دشمن از جنگ مستقیم با ایران اسلامی مقتر واهمه دارد.

وی با بیان اینکه در فتنه سال 88 هدف سران فتنه و سردمداران آنها نه تنها براندازی نظام بلکه از بین بردن تمام ارزشهای دینی و القای ناامیدی در جامعه بود، تصریح کرد: مگر همین چند ماه پیش نمی گفتند که به پیامبر و ائمه معصوم(ع) هم می شود انتقاد کرد، مگر در سال های 78 و 88 و یا دوران اصلاحات با هدف سیاه نمایی و ایجاد ناامیدی و ضربه زدن به ارزش ها در کشور  نمی گفتند که ما علیه خدا هم اعتراض می کنیم.

رئیس اسبق شورای شهر تهران با تاکید براینکه خودهراسی یکی از تاکتیک های دشمنان برای مقابله با رشد همه جانبه کشور است، متذکر شد: از یک طرف با برنامه ریزی غلط تحصیلی و شغلی جوان ما را آینده ناامید می کنند و از طرف دیگر درصدد اجرای برنامه های دشمن هستند.

چمران با بیان این مطلب که مگر جوانان کشورمان چیزی کم دارند که نگاهمان به کدخدا باشد، یادآور شد: ملت شجاع و قهرمان ایران اسلامی از چیزی واهمه ندارند و در همین جا به آن معدود افرادی که درگیر خودهراسی هستند توصیه می کنیم که ترس از دشمن را در دلشان و برای خودشان نگه دارند.

وی با توجه به معطل ماندن برنامه های کلان کشور به خاطر وعده های توخالی اروپا خاطرنشان کرد: دولت آمریکا نزدیک به چند روز است که در تعطیلی به سر می برد و در کشوری مثل فرانسه شاهد اعتراضات چندین ماهه ضد سرمایه داری هستیم، خب آخر چگونه مسؤولان ما به چنین دولت های ورشکسته ای دل می بندند؟!

رئیس اسبق شورای شهر تهران افزود: برخی از افراد به جای تبعیت کردن از توصیه های رهبر معظم انقلاب و عملی سازی شعار ما می توانیم در کشور نگاه شان به آن سوی مرزهاست و به همین خاطر تکلیف خود را رها کرده اند تا فشار اقتصادی مردم را به ستوه بیاورد و با بهانه قرار دادن مشکلات معیشتی مردم، مجال مذاکرات مجدد را فراهم کنند.

وی با تاکید بر بازخوانی فتنه 88 و سیاهه جنایت آن در کشورمان به واسطه عوامل داخلی دشمن، تصریح کرد: دشمنان به دنبال تفرقه در میان مردم هستند و از هر روشی برای نفوذ در کشور بهره می برند که باید با هوشیاری و بصیرت با این توطئه های مقابله کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!