صفحه اصلی » مقاومت » تشخیص حق و باطل در فتنه سخت می شود/عده ای در فتنه 88 نقش ابوموسی اشعری را بازی کردند

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان(عج):

تشخیص حق و باطل در فتنه سخت می شود/عده ای در فتنه 88 نقش ابوموسی اشعری را بازی کردند

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان(عج)گفت: بعضی ها در زمان فتنه حواسشان از حجت خدا پرت شد و خصوصیات فتنه این است که تشخیص حق و باطل سخت می شود.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محسن مظاهری عصر یکشنبه در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) اردستان اظهار کرد: حماسه نهم دی خط بطلانی بر ریشه دشمنان نظام جمهوری اسلامی کشید  و آن هایی که ادعای تقلب در سال88 را بهانه کرده بودند دشمنان کور باطنی بودند که با اصل نظام کار داشتند.

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: با توجه به ناگفته های آن زمان که جدیدا پخش شده آنها فقط دنبال ابطال انتخابات بودند که رهبر انقلاب گفتند ایران زیر بار زور هیچ کشوری نمی رود.

در فتنه 88 عده ای نقش ابوموسی اشعری را بازی کردند

حجت الاسلام مظاهری با بیان اینکه رهبر انقلاب مردم را به آرامش دعوت می کرد؛ اما عده ای نقش ابو موسی اشعری را بازی می کردند و می خواستند این قداست انقلاب را بشکنند.

وی افزود: به قدری خبرهای دروغ منتشر شد و عده ای جو درست کردند که همه باورشان شده بود که حکومت در این قضیه مقصر است و عده ای کور باطل هم به سخنان مقام معظم رهبری شک داشتند.

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان(عج) ابراز کرد: فتنه گران هر وقت دیدند دستشان در حال رو شدن است، دست به خود زنی زدند و در راهپیمایی ها مردم را کشتند و فیلم آن را در فضای مجازی پخش کردند تا همه جا را مسموم کنند.

حجت الاسلام مظاهری بیان کرد: بعضی ها در زمان فتنه حواسشان از حجت خدا پرت شد و خصوصیات فتنه این است که تشخیص حق و باطل سخت می شود.

مردم اردستان پس از برگزاری این جلسه بصیرتی از حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) اردستان تا میدان امام حسین(ع) به راهپیمایی پرداختند و روز نهم دی را گرامی داشتند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد