صفحه اصلی » مقاومت » مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی روز تجدید میثاق امت با ولایت است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت نایین:

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی روز تجدید میثاق امت با ولایت است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت نایین گفت: 9 دی روز تجدید میثاق امت با ولایت و روز بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار ایران اسلامی است.

تاریخ انتشار: ۰۰:۰۶ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم در رواق فاطمیه آستان مقدس امامزاده سلطان سیدعلی(ع) نایین برگزار شد.

در این مراسم معنوی حجت الاسلام رمضانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) اصفهان با اشاره به اهمیت 9 دی در ایجاد روحیه وحدت و همدلی گفت: 9 دی روز تجدید میثاق امت با ولایت و روز بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار ایران اسلامی است.

وی حماسه 9 دی را برکت بزرگ انقلاب اسلامی و حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران خواند و از همه اقشار برای شرکت در مراسم بزرگداشت این واقعه و شکوه بیشتر آن دعوت کرد.
رمضانی گفت: در جریان فتنه 88 ولی فقیه به عنوان کارشناس اسلام، تمام راه های موجود از توصیه، موعظه و هشدار را امتحان کرد و تاکید اصلی ایشان بر مدارا، بردباری و جذب حداکثری برای حفظ منافع مردم و نظام بود اما وقتی این راه ها نتیجه نداد، با روشنگری های ایشان ملت به صحنه آمد و حماسه 9 دی را خلق و حوادث را مدیریت کرد.

وی بیان کرد: فتنه سال ۸۸ با همه توطئه‌گری‌هایی که در طول سال‌های مختلف بر مردم و نظام ما تحمیل شده بود فرق بزرگی داشت و می توان آن را بزرگترین توطئه و برنامه برای براندازی انقلاب اسلامی عنوان کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) «اتاق فکر فتنه 88 در خارج از کشور بود و شنودهای آن هم موجود است.»

وی تصریح کرد: امروز مردم ما در بدترین وضعیت معیشتی و اقتصادی به سر میبرند و روز به روز سفره زندگی مردم درحال کوچک شدن است، به جز مقام معظم رهبری کدام مسئول امروز درحال همدردی با مردم و پیگیری مشکلات آنها است.

باید بدانیم تا زمانی که حرف مردم را نشنویم و در بین آنها حضور پیدا نکنیم و پاسخگوی مطالبات برحق آنها نباشیم باید هرلحظه منتظر تولد فتنه دیگری باشیم فتنه هایی که رهبری اخیرا درباره آنها هشدارهای لازم را مطرح کرده‌اند.
روز 9 دی در تقویم با عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد