ذوب-آهن-پارس-جنوبی-جم-17
۱۰:۵۴ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

ذوب‌آهن در مسیر آمادگی؛

شاگردان علیمنصور در راه اهواز/ اخرین وضعیت نقل و انتقالات در ذوب

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ذوب‌آهن گفت: تیم فوتبال ذوب آهن از ۲۱ تا ۲۷‌ام دی ماه برای اردو آمادگی به اهواز می‌رود و تمرینات آمادگی خود را در این شهر ادامه می‌دهد و در این اردو دو بازی تدارکاتی با دو تیم خوب پیش بینی شده است.

محمد مهدی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز در مورد اخرین وضعیت تیم ذوب‌آهن، اظهار کرد: تیم ذوب‌آهن از شرایط آمادگی خیلی خوبی در حال حاضر برخوردار است و از هفته قبل بعد از چند روز تعطیلی تمرینات تیم از سر گرفته شد و اکنون هم به طور منظم این تمرینات در حال برگزاری است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ذوب‌آهن در مورد اخرین نقل و انتقالات باشگاه فوتبال ذوب آهن، تصریح کرد: زهیری به خاطر مصدومیت و ادی هرناندز از باشگاه جدا شدند و برای جذب با توجه به درخواست علیرضا منصوریان، باشگاه دنبال چندین گزینه است که یک مورد بازیکن خارجی و چند مورد هم داخلی است اما هنوز حضور بازیکنی قطعی نشده است.

وی افزود: تیم فوتبال ذوب آهن از ۲۱ تا ۲۷‌ام دی ماه برای اردو امادگی به اهواز می‌رود و تمرینات آمادگی خود را در این شهر ادامه می‌دهد و در این اردو دو بازی تدارکاتی با دو تیم خوب پیش بینی شده است.

انتهای پیام/