صفحه اصلی » ورزشی » شاگردان علیمنصور در راه اهواز/ اخرین وضعیت نقل و انتقالات در ذوب

ذوب‌آهن در مسیر آمادگی؛

شاگردان علیمنصور در راه اهواز/ اخرین وضعیت نقل و انتقالات در ذوب

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ذوب‌آهن گفت: تیم فوتبال ذوب آهن از ۲۱ تا ۲۷‌ام دی ماه برای اردو آمادگی به اهواز می‌رود و تمرینات آمادگی خود را در این شهر ادامه می‌دهد و در این اردو دو بازی تدارکاتی با دو تیم خوب پیش بینی شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

محمد مهدی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز در مورد اخرین وضعیت تیم ذوب‌آهن، اظهار کرد: تیم ذوب‌آهن از شرایط آمادگی خیلی خوبی در حال حاضر برخوردار است و از هفته قبل بعد از چند روز تعطیلی تمرینات تیم از سر گرفته شد و اکنون هم به طور منظم این تمرینات در حال برگزاری است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ذوب‌آهن در مورد اخرین نقل و انتقالات باشگاه فوتبال ذوب آهن، تصریح کرد: زهیری به خاطر مصدومیت و ادی هرناندز از باشگاه جدا شدند و برای جذب با توجه به درخواست علیرضا منصوریان، باشگاه دنبال چندین گزینه است که یک مورد بازیکن خارجی و چند مورد هم داخلی است اما هنوز حضور بازیکنی قطعی نشده است.

وی افزود: تیم فوتبال ذوب آهن از ۲۱ تا ۲۷‌ام دی ماه برای اردو امادگی به اهواز می‌رود و تمرینات آمادگی خود را در این شهر ادامه می‌دهد و در این اردو دو بازی تدارکاتی با دو تیم خوب پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!