صاحب نیوز

ذوب-آهن-پارس-جنوبی-جم-17

ذوب‌آهن در مسیر آمادگی؛

شاگردان علیمنصور در راه اهواز/ اخرین وضعیت نقل و انتقالات در ذوب

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ذوب‌آهن گفت: تیم فوتبال ذوب آهن از ۲۱ تا ۲۷‌ام دی ماه برای اردو آمادگی به اهواز می‌رود و تمرینات آمادگی خود را در این شهر ادامه می‌دهد و در این اردو دو بازی تدارکاتی با دو تیم خوب پیش بینی شده است.

کدخبر: 929393
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ @ ۱۰:۵۴


محمد مهدی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز در مورد اخرین وضعیت تیم ذوب‌آهن، اظهار کرد: تیم ذوب‌آهن از شرایط آمادگی خیلی خوبی در حال حاضر برخوردار است و از هفته قبل بعد از چند روز تعطیلی تمرینات تیم از سر گرفته شد و اکنون هم به طور منظم این تمرینات در حال برگزاری است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ذوب‌آهن در مورد اخرین نقل و انتقالات باشگاه فوتبال ذوب آهن، تصریح کرد: زهیری به خاطر مصدومیت و ادی هرناندز از باشگاه جدا شدند و برای جذب با توجه به درخواست علیرضا منصوریان، باشگاه دنبال چندین گزینه است که یک مورد بازیکن خارجی و چند مورد هم داخلی است اما هنوز حضور بازیکنی قطعی نشده است.

وی افزود: تیم فوتبال ذوب آهن از ۲۱ تا ۲۷‌ام دی ماه برای اردو امادگی به اهواز می‌رود و تمرینات آمادگی خود را در این شهر ادامه می‌دهد و در این اردو دو بازی تدارکاتی با دو تیم خوب پیش بینی شده است.

انتهای پیام/