صفحه اصلی » سیاسی » برخی آقازاده ها به اسم آبدارچی‌‌ قراردادی جذب شده و به سمت مشاور وزیر می رسند!

فاجعه استخدام های قراردادی وزارت نفت از زبان نماینده نجف‌آباد؛

برخی آقازاده ها به اسم آبدارچی‌‌ قراردادی جذب شده و به سمت مشاور وزیر می رسند!

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران در مجلس شورای اسلامی گفت: بعضی‌‌ها افراد که سمت های بسیار بالایی گرفته‌اند و حتی به ریاست هیئت مدیره‌ رسیده‌اند به اسم قراردادی و برای نگهبانی و آبدارچی و کارهای خدماتی به کار گرفته شده اند اما امروز به سمت های مهم نفتی رسیدند و قانون را دور زده اند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در روند استخدامی شاهد یکسری ایراداتی هستیم که قانون دور زده می شود.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای مثال برای استخدام پیمانی یا آزمایشی یا رسمی متقاضیان در فضای برابر و با آزمون‌های استخدامی وارد می‌شوند؛ ولی در قراردادی ها نیاز به امتحان برابر و آزمون سراسری نیست و مشکل از همینجا پیش می‌آید.

وی افزود: در برخی شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و ادارات به بهانه قراردادی آقازاده ها را وارد می‌کنند و در سیستم پست و مقام می‌دهند.

ابوترابی با فاجعه خواندن ورود قراردادی‌ها و رسیدن به مناصب مهم در وزارت نفت، خاطرنشان کرد: بعضی‌‌ها افراد که سمت های بسیار بالایی گرفته‌اند و حتی به ریاست هیئت مدیره‌ رسیده‌اند به اسم قراردادی و برای نگهبانی و آبدارچی و کارهای خدماتی به کار گرفته شده اند اما امروز به سمت های مهم نفتی رسیدند و قانون را دور زده اند.

نماینده مردم نجف آباد و تیران در مجلس عنوان کرد: به همین شکل آقازاده ها از شکل فضای قراردادی می آیند و بعد معاون شهردار، منطقه شهرداری، و یا فلان دستگاه و اداره و متاسفانه در حد مشاور وزیر و مشاور معاون وزیر پیش می‌روند.

ابوالفضل ابوترابی بیان کرد: خلأ قانونی داریم و راهکار این است که قانون را اصلاح کنیم؛ مدیریت خدمات کشوری در حال حاضر در حال بررسی است و امیدواریم که نمایندگان مجلس این دقت لازم را داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!