صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » تخریب‌کنندگان دوباره قلاده‌های طلا بانیان فتنه ۸۸ بودند/ تأکید بر موفق بودن این اثر با تخریب‌ها پس از چند سال

مستندساز جوان کشور:

تخریب‌کنندگان دوباره قلاده‌های طلا بانیان فتنه ۸۸ بودند/ تأکید بر موفق بودن این اثر با تخریب‌ها پس از چند سال

یک مستندساز بابیان اینکه واکنش‌های دوباره به قلاده های طلا بعد از چند سال بر موفق بودن این اثر تأکید می‌کند، گفت: هرچقدر زمان از تولید این فیلم می‌گذرد نکات متعددی از این فیلم نمایان می‌شود

تاریخ انتشار: ۰۷:۰۲ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲

روح‌الله رفیعی در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه فیلم قلاده‌های طلا کاملاً فیلم مستند و بر پایه‌یک داستان واقعی تولیدشده و جز بهترین فیلم‌های تاریخ سیاسی کشور است، اظهار کرد: هرچقدر که از زمان تولید این فیلم می‌گذارد ارزش واقعی‌اش بیشتر نمایان می‌شود.

مستندساز جوان کشور گفت: نکات ظریفی را کارگردان در این فیلم و با دقت کامل پیاده کرده که بیشتر دیده می‌شود.

وی با اشاره به تجلیل دوباره رهبر معظم انقلاب از این فیلم افزود: نمایش دوباره فیلم قلاده‌های طلا و تجلیل دوباره رهبر انقلاب به قدرت این فیلم و ضعف سینما و تلویزیون اشاره دارد که آثاری دیگر مانند این پیرامون فتنه سال ۸۸ ساخته نشد.

رفیعی با تأکید بر اینکه تنها اثر مستند که ابعاد مختلف فتنه را نمایش داده فیلم قلاده‌های طلا است، بیان کرد: اثر جدی که محتوای درست و مستندی بوده و اقناع کننده باشد پیرامون حوادث و فتنه سال ۱۳۸۸ در سینمای داستانی ما تولید نشده است، کاری‌های ضعیفی انجام‌شده که نمی‌شود به آن‌ها اعتنا کرد.

وی با اشاره به تخریب‌های اخیر علیه این فیلم، تصریح کرد: باید دید این تخریب‌ها از طرف چه افراد یا جریاناتی است؛ هرچقدر زمان از تولید این فیلم می‌گذرد نکات متعددی از این فیلم نمایان می‌شود و اطلاعاتی که با اکران دوباره این فیلم به مردم رسیده آن را برای مردم بیشتر عمیق می‌کند.

این کارگردان ادامه داد: تخریب از ناحیه کسانی است که بانیان فتنه بودند و اکران دوباره قلاده‌های طلا باعث می‌شود که پشت پرده و حضور این افراد در فتنه ۸۸ را برای مردم آشکار می‌شود.

وی تشریح کرد: این جریانات و افراد برای فاش نشدن حقایق مجبور به تخریب این فیلم هستند و این واکنش‌های بعد از چند سال بر موفق بودن این اثر تأکید می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!