صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » فعالیت‌های فتنه گران در قلاده‌های طلا به‌درستی نمایش داده‌شد/ این فیلم به واقعیت‌ها پرداخت

تهیه‌کننده سینما:

فعالیت‌های فتنه گران در قلاده‌های طلا به‌درستی نمایش داده‌شد/ این فیلم به واقعیت‌ها پرداخت

تهیه‌کننده سینما گفت: قلاده‌های طلا شاید از فیلم‌های استثنایی باشد که به موضوع فتنه پرداخته و سعی کرده با تحقیق و پژوهش واقعیت‌ها را منعکس کند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲

علی‌اکبر بکتاشیان در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه قلاده‌های یکی از موفق‌ترین فیلم‌هایی است که پیرامون فتنه ۸۸ ساخته شد بود، اظهار کرد: افتخار می‌کنم که افرادی در کشور هستند که دلسوز نظام و انقلاب بوده و باید از این‌ها قدرانی کرد.

تهیه‌کننده سینما گفت: افرادی مانند مرحوم سلحشور و ملا قلی پور  از میان ما رفتند و از این افرادی که در بین ما حضور دارند امثال آقای حاتمی کیا، ابوطالبی دلسوزان این نظام هستند و باید از آن‌ها قدرانی کرد.

وی افزود: فراز و نشیب‌هایی وجود دارد که اگر صادقانه با آثار برخورد شود سیر تکاملی و تکمیلی در فیلم‌ها انجام می‌شود.

بکتاشیان بابیان اینکه ابوالقاسم طالبی یکی از دلسوزان عرصه هنر است، تصریح کرد: آقای طالبی یک سیر صعودی را طی کرده و قلاده‌های طلا شاید از فیلم‌های استثنایی باشد که به موضوع فتنه پرداخته و سعی کرده با تحقیق و پژوهش واقعیت‌ها را منعکس کند.

وی بیان کرد: هنر به دلیل سلیقه‌ای بودن، برداشت‌های متفاوتی دارد، زمانی که فرد می‌خواهد در شرایط موج قضاوت کند یک سری روشن‌فکران می‌گویند این فیلم قضاوت یک‌طرفانه بوده اما درصورتی‌که تحقیق کردن آن مشخص و حضور بیگانگان در فتنه ۸۸ و نفوذ آن‌ها در کشور مشخص و ملموس بود.

تهیه‌کننده سینما بابیان شاید افرادی این حقیقت فتنه را نپذیراند اما قلاده‌های طلا در بازسازی فتنه ۸۸ توانسته موفق عمل کند، ادامه داد: بنده در زمان آشوب‌های ۸۸ مدتی در تهران حضور داشتم و برخی از صحنه‌های فیلم را دقیقاً در خیابان‌ها می‌دیدم.

وی با اشاره به حقیقت نفوذ و حضور عوامل بیگانه برای فریب مردم در ۸۸، تشریح کرد: این فیلم تحریک‌های متعدد دشمن که در حال نفوذ به کشور است را به عرصه نمایش گذاشت.

بکتاشیان بیان کرد: کارگردان قلاده‌های طلا از بازیگران خوب استفاده کرده است و این فیلم یکی از کارهای خوب ایشان بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!