صفحه اصلی » مقاومت » خون شهدا عامل وحدت در جامعه/ سجاد شاهسنایی برای امنیت مردم شهید شد

امام جمعه نجف‌ آباد:

خون شهدا عامل وحدت در جامعه/ سجاد شاهسنایی برای امنیت مردم شهید شد

امام جمعه شهر نجف‌آباد گفت: شهید سجاد شاهسنایی که یکی از مردان نیک خدا و در اخلاق و سجایای اخلاقی الگو بود؛ سجاد شاه سنایی احساس کرد باید به خاطر جان و امنیت و برای ایجاد عزت و کرامت مردم به صحنه بیاد و مظلومانه در این راه شهید شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۵ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

حجت الاسلام مصطفی حسناتی  در گفت و گو با صاحب نیوز با اشاره به سخن پیامبر (ص)، اظهار کرد: برای جامعه دو نعمت سلامت و به ویژه امنیت واقعاً پنهان است، طبعاً دشمنان ما امنیت را هدف قرار گرفته اند و در همه زمان ها این گونه بوده است.

امام جمعه شهر نجف‌آباد تصریح کرد: دشمنان مهمترین ارکان یک جامعه‌ای که می‌خواهد عزیز و مستقل باشد را هدف می گیرند؛ اگر داعش را در منطقه می‌آورند و منافقین را تجهیز می‌کنند امنیت ما را هدف قرار داده‌اند.

وی افزود: اگر دشمنان در بخش‌های مختلف هزینه می‌کنند بنا دارند امنیت جامعه را از بین ببرند، به ویژه در تداوم انقلاب و عزت و کرامت این امت، دشمنان تمام بغض و کینه خود را را به کار گرفته‌اند تا جامعه ایمانی و پاک ما به سلامت و امنیت نباشد.

حسناتی در ادامه گفت: شهید سجاد شاهسنایی که یکی از مردان نیک خدا و در اخلاق و سجایای اخلاقی الگو بود؛ این شهید احساس کرد باید به خاطر جان و امنیت و برای ایجاد عزت و کرامت مردم به صحنه بیاد و مظلومانه در این راه شهید شد.

مصطفی حسناتی عنوان کرد: شهیدان زنده اند و انسان بخوبی آن را احساس می کند؛ اگر شهید شاهسنایی زنده بود و شب و روز هزینه و تلاش می‌کرد برای دشمن‌شناسی، روشنگری، دوست شناسی و وحدت بین مردم قطعا یک صدم این مقدار هم نمی توانست موفق شود، امّا چه برکتی خون این شهید داشت که این اثر پذیری راه داشته است و خداوند سبحان اراده کرده است با خون پاکان جامعه را زنده کند.

امام جمعه نجف آباد اذعان کرد: شهید شاهسنایی قابل بود و چه بسا آرزوی این شهید بود که در سوریه شهید شود و مدافع حرم باشد، امّا خداوند شهادتش را این گونه رقم زده بود و این گونه امنیت را برای دیار و کشور خود به ارمغان بیاورد.

وی خاطرنشان کرد: برای زنده نگاه داشتن یاد شهدا برگزاری یادواره‌ها شهدا یکی از راه‌هاست؛ شهید در چشم، دل، زبان و قلب مردم محبوب است و این محبوب بودن را باید ابراز کرد و سجایای اخلاقی این شهیدان هم باید بیان شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 + چهار =