صفحه اصلی » ورزشی » فوتبال و فوتسال » شرایط متفاوت برای ذوب آهن در جام باشگاه‌ های آسیا /امتیازات زیر ساختی، نقطه برتری تیم‌های حوزه خلیج فارس

مرتضی محصص مطرح کرد؛

شرایط متفاوت برای ذوب آهن در جام باشگاه‌ های آسیا /امتیازات زیر ساختی، نقطه برتری تیم‌های حوزه خلیج فارس

کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه جام باشگاه‌های آسیا با لیگ کاملا متفاوت است، گفت: دلایل زیادی باعث تفاوت بازی‌ها در جام باشگاه‌های آسیا با بازی‌های لیگ برتر برای تیم‌ها می‌شود

تاریخ انتشار: ۰۷:۲۲ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۳

مرتضی محصص امروز در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تغییراتی که بدون درخواست و سیاست مربی تیم بوجود بیاید کار را برای مربی مشکل می کند؛ هر مربی فلسفه و سیاست خاص خود را برای فوتبال ارائه می‌کند و بنا به آن، بازیکنان را در پست های مختلف انتخاب می کند.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به تغیرات تیم فوتبال ذوب‌آهن، تصریح کرد: علیرضا منصوریان مربی لایقی است و کار سختی دارد و اگر از طرف باشگاه حوصله و زمان کافی ایجاد شود بدون تردید این تیم رشد پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه جام باشگاه‌های آسیا با لیگ کاملا متفاوت است، افزود: دلایل زیادی باعث تفاوت بازی‌ها در جام باشگاه‌های آسیا با بازی‌های لیگ برتر برای تیم‌ها می‌شود؛ یکی از این دلیل‌ها انگیزه مالی است که باعث می شود تیم ها برای رسیدن به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی تلاش کنند و البته افتخارات باشگاه هم محسوب‌ می شود.

محصص با اشاره به دیگر دلایل تفاوت بازی‌های لیگ با جام باشگاه‌های آسیا، عنوان کرد: خود بازیکنان انگیزه بسیار بالایی برای نشان دادن شایستگی‌های خود دارند و هر بازیکن حرفه ای به فکر آینده خود است.

مرتضی محصص در ادامه گفت: رقابت های بین المللی سطح انگیزشی تیم، بازیکنان، دست اندرکاران، تماشاگران و بقیه مسئوللن را بالا می برد؛ ذوب آهن نماینده لایقی برای فوتبال کشور ماست و در خطوط مختلف تیم یک دستی با تلفیقی از مهره های جوان است.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به مهره‌های کلیدی تیم ذوب، اذعان کرد: محمد رشید مظاهری یک عامل بزرگ موفقیت برای ذوب آهن است و یکی از دروازبانان خوب آسیاست؛ با نزدیک شدن به بازار نقل و انتقالات ذوب می بایست اندوخته های تیم حفظ شود و بازکنان جدید اضافه شوند.

محصص اظهار کرد: اگر در این مدت تیم های حوزه خلیج فارس نسبت‌ به‌ ما برتری داشتند به خاطر امتیازات زیرساختی آنان از قبیل استادیوم، زمین های تمرینی، مربیان ویژه برای ریکاوری، آمادگی جسمانی و کادر پزشکی بوده است.

وی با اشاره به شرایط تیم ذوب‌آهن، خاطر نشان کرد: تیم ذوب آهن یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است؛ این تیم پشتیبانی بسیار خوبی دارد و با مدیریت آذری و مربیگری منصوریان می تواند به ادامه راه امیدوار باشد، این تیم در قسمت های تخصصی خصوصا در قسمت ریکاوری باید صاحب اساتید مختلف بوده تا بتوانند به بازیکنان کمک کنند.

کارشناس فوتبال ایران تصریح کرد: یکی از دلایلی که در مقابل بازی با تیم هایی مثل امارت و قطر نتایج خوبی حاصل نشده نداشتن مربی ویژه در خطوط مختلف بوده است و این یکی از مواردی است که اکثر بازیکنان در این چند سال گذشته نسبت به آن شکایت داشته اند.

محصص در پایان با اشاره به بازیکنان مطرح برای این تیم اصفهانی، گفت: اگر در ایران بازیکن مورد علاقه و مورد نیازشان را پیدا نکردند می‌توانند از بازیکنان خارجی استفاده کنند البته معمولا قیمت های بالایی دارند ولی ارزش کسب افتخار برای کشور و باشگاه را دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!