صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » تازه وارد در پرده نقره‌ای/ مارموز در صدر پرفروش‌ها

آخر هفته در سینماهای اصفهان؛

تازه وارد در پرده نقره‌ای/ مارموز در صدر پرفروش‌ها

ژانرهای مختلف سینمایی پایان هفته مهمان پرده های نقره ای نصف جهان هستند تا سلایق مختلف را به سمت خود بکشانند و از تعطیلات آخر هفته دشتی برای خود کسب کنند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ علاقه‌مندان به فیلم و سینما می‌توانند آخر هفته را با توجه به سلیقه خود از فیلم‌هایی که در سینما سپاهان، پردیس سینمایی چهارباغ، پردیس سینمایی سیتی‌سنتر، قدس و سینما فلسطین اکران می‌شوند دیدن کنند.

تازه وارد سینما

فیلم «قانون مورفی» هم به تازگی اکران شده است و روی پرده نقره‌ای سینماها به نمایش گذاشته شده است شاید برایتان قبل از انتخاب سینما و فیلم جالب باشد بدانید وضعیت فروش فیلم‌ها به چه شکل است.

فیلم‌های پر فروش هفته

فیلم سینمایی «مارموز»با بیش از 1 میلیارد و 305 میلیون تومان پس از گذشت 3 هفته در 124 سینما بیشترین آمار فروش را داشته است و در صدر جدول فروش هفتگی قرار گرفته است؛ همچنین فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» پس از 4 هفته در 124 سینما بیش از 945 میلیون تومان فروش داشته است و دومین رتبه را در جدول فروش به خود اختصاص داده است

پردیس سینمایی ساحل

پردیس سینمایی ساحل در این هفته میزبان فیلم‌های «قانون مورفی»، «دزد و پری 2»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «کلمبوس»، «میلیونر میامی»، «پاستاریونی»، «اسکی باز»، «پیشونی سفید 2»، «مغزهای کوچک زنگ زده»، «لازانیا»، «هزارپا» و فیلم هنر و تجربه «پاسیو» شده است.

 پردیس سینمایی سیتی‌سنتر

11 فیلم سینمایی و 6 فیلم از هنر و تجربه در پردیس سینمایی سیتی‌سنتر به اکران در می‌آیند؛ فیلم‌های «قانون مورفی»، «دزد و پری 2»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «کلمبوس»، «میلیونر میامی»، «بی‌نامی»، «آستیگمات»، «پیشونی سفید 2»، «مغزهای کوچک زنگ زده» و 6 فیلم هنر و تجربه بانام‌های «آندرانیک»، «جوجه‌ها آخر پاییز جیغ می‌کشند»، «فیلم‌های کوتاه زمستان»، «گزارش فرار یوسفی»، «هندو هرمز» و «زنبورک در گام مینور» به نمایش در می‌آیند.

سینما سپاهان

«قانون مورفی»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «مارموز» و «پاستاریونی» فیلم‌هایی هستند که در سینما سپاهان به نمایش روی پرده در روزهای آخر هفته در می‌آیند

سینما قدس

تنها 3 فیلم در سینما قدس به اکران برای تماشاکنندگان فیلم در آمده است؛ این 3 فیلم بانام‌های «قانون مورفی»، «مارموز» و «کلمبوس» از ساعت 10:30 تا ساعت 20:45 بر روی پرده سینما هستند

سینما فلسطین

سینما فلسطین فیلم «قانون مورفی» را به اکران در می‌آورد

پردیس سینمایی چهارباغ

فیلم‌های «قانون مورفی»، «دزد و پری 2»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «کلمبوس» و فیلم «پاستاریونی» در پردیس سینمایی چهارباغ برای علاقه‌مندان به سینما پخش خواهد شد.

سینماهای اصفهان با برخورداری از موضوعات اجتماعی، کمدی و … می‌تواند نظر بسیاری از مخاطبان پرده نقره‌ای در پایان هفته را جذب کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!