صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » سینما ساحل اصفهان پر فروش‌ترین سینمای فیلم «قلاده‌های طلا» در کشور

سینما ساحل اصفهان پر فروش‌ترین سینمای فیلم «قلاده‌های طلا» در کشور

سینما ساحل اصفهان رکورد فروش فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» را در سینما‌های کشور به خود اختصاص داد و این سینما پر فروش‌ترین سینمای اکران کننده این فیلم در کشور شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۶ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر مجتمع سینمایی ایران فیلم اصفهان در مصاحبه ای که ۲۳ فروردین ۱۳۹۱در خروجی رسانه ها قرارگرفت، گفت: سینمای ساحل با فروش روزانه حدود ۶ میلیون تومان و فروش در مجموع ۶۰ میلیون و ۵۳۷ هزار تومان تا روز ۱۵ فروردین ۹۱ توانست این رکورد را به دست آورد و تنها سینمایی باشد که در کشور توانسته برای این فیلم تا این حد بفروشد.

رحمان دیانت‌پور تاکید کرد: متاسفانه برداشتن دو فیلم «گشت ارشاد» و «خصوصی» در اصفهان و اضافه شدن یک سینمای دیگر به اکران کنندگان «قلاده‌های طلا» فروش ما را شکست و در حال حاضر فروش ما برای این فیلم در سینما ساحل به حدود یک میلیون تومان در روز رسیده است.

وی ادامه داد: مشاهده می‌‌شود که برخی از سینما‌های اکران کننده این فیلم در اصفهان با دادن تخفیف‌های بسیار زیاد برای بلیت‌های این فیلم هم بازار را می‌شکنند و هم دست به اقداماتی می‌زنند که به هیچ وجه شایسته سینما‌داری نیست و فروش فیلم را هم در اصفهان ضایع می‌کند.

گفتنی است فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» هشتمین فیلم پرونده کارگردانی ابوالقاسم طالبی کارگردان اصفهان است که از نوروز ۹۱ در سینما‌های اصفهان اکران یافته است و عنوان سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را نیز به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!