صفحه اصلی » سیاسی » فرار آمریکایی ها از سوریه مرهون تلاش مقاومت و مدافعان حرم بود/ مجلس بودجه مربوط به بخش ها و شرکت های دولتی را موشکافانه نقد کند

از سوی امام جمعه اردستان مطرح شد؛

فرار آمریکایی ها از سوریه مرهون تلاش مقاومت و مدافعان حرم بود/ مجلس بودجه مربوط به بخش ها و شرکت های دولتی را موشکافانه نقد کند

امام جمعه اردستان گفت: فرار آمریکایی ها از سوریه مرهون تلاش مقاومت و مدافعان حرم بود؛ دیدیم که دشمن با خفت خارج شد و امیدواریم که از بقیه مکان های اسلامی هم خارج شوند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: با توجه به 19 دی سال 56 و سر آغاز انقلاب اسلامی، باید ایام و وقایع گذشته برای مردم بازگو شود.

وی افزود: دستگاه شاهنشاهی با دیدن نام امام خمینی(ره) در سال 56 که در بین مردم بازگو می شد، بیکار ننشست و دست بکار شد تا جلوی این حرکت انقلابی حضرت امام خمینی(ره) را بگیرد.

امام جمعه اردستان گفت: نقطه اوج وقایع دی ماه و انقلاب در روز 19 دی بود که مردم قم در برابر نیروهای شاهنشاهی ایستادگی کردند و عده ای از مردم به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام دهشیری ادامه داد: دشمنان این نظام همان طور که در زمان شاه خائن حجاب و روحانیت را مورد هدف قرار داده بود، امروز هم با ترفندهای متفاوت تر نسبت به بی حجابی و حمله به روحانیت بیکار ننشسته و این دو را در دستور کار قرار داده که باید مردم به عنوان یک الگوی مناسب از آن ها مواظبت کنند.

وی همچنین ابراز کرد: فرار آمریکایی ها از سوریه مرهون تلاش مقاومت و مدافعان حرم بود؛ دیدیم که دشمن با خفت خارج شد و امیدواریم که از بقیه مکان های اسلامی هم خارج شوند.

امام جمعه اردستان افزود: همان طور که قبلاً هم گفته شده باید بودجه های تعیین شده در مجلس برای موضوع اقتصاد هزینه شود و هر کجا خط فقری وجود دارد بیشتر مورد بررسی قرار داده شود، و مجلس باید همان طور که یک سوم بودجه را دقیق بررسی می کند، سه چهارم دیگر را هم که مربوط به بخش و شرکت های دولتی است موشکافانه نقد کند.

حجت الاسلام دهشیری در پایان با بیان این که مطالبات بحق مردم از جمله وضعیت معیشت و رفع معضل بیکاری باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد افزود: تنها استخر شنای مورد نیاز شهر اردستان به کما رفته که امیدواریم با بودجه ای که قرار خواهند داد نسبت به بازسازی آن و زمین چمن اردستان اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد