100
۱۵:۱۵ - جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۱۴

از سوی امام جمعه اردستان مطرح شد؛

فرار آمریکایی ها از سوریه مرهون تلاش مقاومت و مدافعان حرم بود/ مجلس بودجه مربوط به بخش ها و شرکت های دولتی را موشکافانه نقد کند

امام جمعه اردستان گفت: فرار آمریکایی ها از سوریه مرهون تلاش مقاومت و مدافعان حرم بود؛ دیدیم که دشمن با خفت خارج شد و امیدواریم که از بقیه مکان های اسلامی هم خارج شوند.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: با توجه به 19 دی سال 56 و سر آغاز انقلاب اسلامی، باید ایام و وقایع گذشته برای مردم بازگو شود.

وی افزود: دستگاه شاهنشاهی با دیدن نام امام خمینی(ره) در سال 56 که در بین مردم بازگو می شد، بیکار ننشست و دست بکار شد تا جلوی این حرکت انقلابی حضرت امام خمینی(ره) را بگیرد.

امام جمعه اردستان گفت: نقطه اوج وقایع دی ماه و انقلاب در روز 19 دی بود که مردم قم در برابر نیروهای شاهنشاهی ایستادگی کردند و عده ای از مردم به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام دهشیری ادامه داد: دشمنان این نظام همان طور که در زمان شاه خائن حجاب و روحانیت را مورد هدف قرار داده بود، امروز هم با ترفندهای متفاوت تر نسبت به بی حجابی و حمله به روحانیت بیکار ننشسته و این دو را در دستور کار قرار داده که باید مردم به عنوان یک الگوی مناسب از آن ها مواظبت کنند.

وی همچنین ابراز کرد: فرار آمریکایی ها از سوریه مرهون تلاش مقاومت و مدافعان حرم بود؛ دیدیم که دشمن با خفت خارج شد و امیدواریم که از بقیه مکان های اسلامی هم خارج شوند.

امام جمعه اردستان افزود: همان طور که قبلاً هم گفته شده باید بودجه های تعیین شده در مجلس برای موضوع اقتصاد هزینه شود و هر کجا خط فقری وجود دارد بیشتر مورد بررسی قرار داده شود، و مجلس باید همان طور که یک سوم بودجه را دقیق بررسی می کند، سه چهارم دیگر را هم که مربوط به بخش و شرکت های دولتی است موشکافانه نقد کند.

حجت الاسلام دهشیری در پایان با بیان این که مطالبات بحق مردم از جمله وضعیت معیشت و رفع معضل بیکاری باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد افزود: تنها استخر شنای مورد نیاز شهر اردستان به کما رفته که امیدواریم با بودجه ای که قرار خواهند داد نسبت به بازسازی آن و زمین چمن اردستان اقدام کنند.

انتهای پیام/