صفحه اصلی » سیاسی » خروج آمریکا بسیار مفتضحانه و با سرشکستگی برای سران این کشور بود/ این ها از ثمرات انقلاب اسلامی است

از سوی امام جمعه نائین مطرح شد؛

خروج آمریکا بسیار مفتضحانه و با سرشکستگی برای سران این کشور بود/ این ها از ثمرات انقلاب اسلامی است

امام جمعه نائین گفت: خروج آمریکا از منطقه بسیار مفتضحانه و با سرشکستگی برای سران این کشور بود؛ تمامی این شکست های پی در پی استکبار جهانی در منطقه و جهان، دستاورد انقلاب اسلامی ایران است و عظمت جمهوری اسلامی، به ایران ابهت بخشید و این نظام را روز به روز در جهان قوی تر کرد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی نایین با اشاره به سفر شبانه و پنهانی رئیس جمهوری آمریکا به عراق یادآور شد: ملت و دولت عراق این افراد را تحویل نگرفتند و باعث شدند با خفت و خواری این کشور را ترک کند.

امام جمعه نائین ادامه داد: دشمنان با تمام صف آرایی های خود در برابر ملت ایران تسلیم شدند و امروز پیروزی ایران در عرصه های بین المللی را شاهد هستیم و ایستادگی ملت ایران کار را به جایی رساند که ابرقدرت دنیا بصورت مخفی به کشوری سفر می کند و عقب نشینی آمریکایی ها از سوریه بخشی از تأثیرات انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: آمریکا حضور نظامی و غیر قانونی خود در سوریه را برای مقابله با داعش و حمایت کردهای متحد خود اعلام می کرد اما در عمل، آنچه حاصل شد این بود که آن ها متحدان خود را بدون هیچ حمایتی در برابر گروهک تروریستی داعش تنها گذاشتند.

سجادی با اشاره به خروج نیروهای آمریکایی از منطقه هم گفت: خروج آمریکا از منطقه بسیار مفتضحانه و با سرشکستگی برای سران این کشور بود؛ تمامی این شکست های پی در پی استکبار جهانی در منطقه و جهان، دستاورد انقلاب اسلامی ایران است و عظمت جمهوری اسلامی، به ایران ابهت بخشید و این نظام را روز به روز در جهان قوی تر کرد.

خطیب نماز جمعه نایین تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران فرموده اند که آمریکایی ها در این منطقه بیگانه اند و باید بروند و تا کنون بخشی از خروج آمریکایی ها از منطقه محقق شده و بزودی منطقه بدون حضور آمریکایی ها را شاهد خواهیم بود.

وی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: آمریکایی ها در سازماندهی منافقان و مخالفان در داخل کشور راه به جایی نبرده اند و به فضل خداوند، ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام در حالی که چشم تمام مستضعفان به آن دوخته شده در آینده نزدیک تمامی خاکریزها را یکی پس از دیگری فتح کرده و پیروزی خود را به ابرقدرت ها نشان خواهد داد.

خطیب جمعه نایین همچنین اظهار داشت: تمامی دستاوردهای کسب شده در عمر با برکت جمهوری اسلامی ایران حاصل جنگیدن ها، مقاومت ها، تحمل ها، تقدیم شهداء و پیروی از ولایت فقیه است.

وی در پایان هم با اشاره به سالروز انتشار مقاله ای توهین آمیز علیه امام خمینی(ره) در روزنامه اطلاعات 19 دی 1356 گفت: مردم بصیر قم دو روز بعد یعنی در 19 دی همان سال بپاخواستند و با قیام عمومی خود پاسخ محکمی به هتاکان دادند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!