صفحه اصلی » سیاسی » مسئولان سیطره دلار را از بازار و اقتصاد جامعه از بین ببرند/ برخی افرادی که ادعای شاگردی امام راحل(ره) را داشتند، مانور تجمل به راه انداخته اند

از سوی امام جمعه موقت کاشان مطرح شد؛

مسئولان سیطره دلار را از بازار و اقتصاد جامعه از بین ببرند/ برخی افرادی که ادعای شاگردی امام راحل(ره) را داشتند، مانور تجمل به راه انداخته اند

امام جمعه موقت کاشان گفت: ملتی که ۱۷ دی کشف حجاب رضاخانی را با خون پاسخ داده و ۹ دی را خلق کرده است باید مسئولان آن هم در اقتصاد با اتکاء به استعدادهای جوانان و نگاه به داخل مرزهای کشور، سیطره دلار را از بازار و اقتصاد جامعه از بین ببرند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۷ - جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علی احتشام در خطبه های این هفته نماز جمعه کاشان ضمن اشاره به ارتحال ملا محسن فیض کاشانی اظهار داشت: این عالم، برند شهر کاشان است و جزو آن دست افرادی است که پسوند کاشانی را به یدک کشیده و موجب افتخار این شهرستان است.

وی افزود: ملامحسن فیض کاشانی استاد تمام فقه و اصول است به نحوی که شیخ انصاری بارها در کتاب علم فقه خود از ایشان یاد می کند در حالی که تالیفات او نه شامل جزوات ۸۰ صفحه ای امروزی بلکه در چندین جلد به رشته تحریر درآمده و ایشان ۸۰ عنوان کتاب از خود به یادگار گذاشته است، بر این اساس به جرات می توان از ملا محسن به عنوان نابغه قرن ۱۱ یاد کرد.

امام جمعه موقت کاشان ضمن اشاره به کم مهری مسئولان کاشان نسبت به ملامحسن فیض کاشانی ابراز داشت: این موارد در جامعه مصداق بارز کفر نعمت است، بر همین اساس به مسئولان فرهنگی نیز هشدار باش می دهیم چرا که وضع شورای عالی انقلاب فرهنگی به حالت انفعال درآمده است.

در نظام جمهوری اسلامی ایران بن بست وجود ندارد

وی ضمن اشاره به راه اندازی اردوهای جهادی به صورت آتش به اختیار و کاروان های راهیان نور به فرمان رهبر انقلاب اسلامی گفت: در نظام جمهوری اسلامی بن بست وجود ندارد و هر چه بن بست در این نظام ایجاد شده از کوتاهی مسئولان بوده است، برخی افرادی که ادعای شاگردی امام راحل(ره) را داشته به فرمایشات ایشان گوش فرا نمی دهند و مانور تجمل به راه انداخته اند.

احتشام ضمن انتقاد از عدم پیشروی اقتصاد کشور منهای دلار ابراز داشت: ملتی که ۱۷ دی کشف حجاب رضاخانی را با خون پاسخ داده و ۹ دی را خلق کرده است باید مسئولان آن هم در اقتصاد با اتکاء به استعدادهای جوانان و نگاه به داخل مرزهای کشور، سیطره دلار را از بازار و اقتصاد جامعه از بین ببرند.

دل سپردن به فرمایشات رهبری برای ساماندهی وضعیت  اقتصادی کشور راهگشاست

وی ضمن اشاره به درخواست از وزارت دفاع برای ساخت قطعات خودرو افزود: حتی اگر چشم سر کور و تنها چشم دل بینا باشد با دل سپردن به فرمایشات  رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی می توان صنعت و اقتصاد کشور را سر و سامان داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!