صفحه اصلی » بین الملل » درگیری بین گروه های تروریستی گسترش پیدا کرد+فیلم و نقشه میدانی

تحولات میدانی شمال سوریه؛

درگیری بین گروه های تروریستی گسترش پیدا کرد+فیلم و نقشه میدانی

صدها تن از عناصر گروه های تروریستی در درگیری با یکدیگر، کشته و زخمی شدند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ درگیری بین تروریست های جبهه النصره با گروه های تروریستی احرارالشام و نورالدین الزنکی در محور غربی استان حلب و محورهای مختلف استان ادلب به اوج خود رسیده است.

سایت خبری المراسلون سوریه اعلام کرد: تروریست های جبهه النصره در ادامه حمله های گسترده خود علیه مواضع تروریست های نورالدین الزنکی و احرارالشام در محور غربی حلب و شرق و جنوب استان ادلب توانستند حدود ۲۶ شهرک از جمله بابیص، معاره الارتیق، عرب فطوم،المنصوره و … را تحت اشغال خود درآوردند.

به گفته منابع میدانی، تمام مناطق تحت اشغال تروریست های نورالدین الزنکی در غرب استان حلب به کنترل تروریست های جبهه النصره درآمده است.

همزمان تروریست های نورالدین الزنکی با همکاری احرارالشام در محور شرقی و جنوبی ادلب با حمله گسترده به مواضع تحریرالشام موفق شدند شش شهرک و روستا از جمله الجینه، آبین، سفوهن،فطیره و… را تحت اشغال خود دربیاورند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بیش از ۳۰۰ تن از عناصر گروه های جبهه النصره، نورالدین الزنکی و احرارالشام در درگیری با یکدیگر کشته و زخمی شده اند.

دریافت فیلم:

بر اساس اعلام رسانه های سوری، تروریست های جبهه النصره بعد از سیطره بر منطقه داره العزه، حدود ۵۰۰ تن از خانواده های نورالدین الزنکی و ساکنان منطقه را به طرز فجیعی به قتل رسانده است.

خبرنگار میدانی سایت خبری المراسلون سوریه اعلام کرد، درگیری بین گروه های تروریستی در محورهای مختلف حلب و ادلب به اوج خود رسیده است و تروریست های جبهه النصره تلاش می کنند تمام مناطق تحت اشغال نورالدین الزنکی و احرارالشام را به سیطره خود دربیاورند.

شمار زیادی از ساکنان مناطق درگیر کشته و زخمی شده و خسارت شدیدی به منازل و زیرساخت ها وارد شده است.

بخش غربی و جنوب غربی حلب، شمال و شمال غرب حماه، شمال شرق لاذقیه و تمام استان ادلب(بجز بخش شرقی استان) تحت اشغال گروه های تروریستی جبهه النصره، احرارالشام، نورالدین الزنکی، جیش الاسلام، فیلق الرحمن و … است.

انتهای پیام/ المراسلون

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!