صفحه اصلی » سیاسی » ستاد احیای زاینده‌رود تشکیل شد/ حاجی دلیگانی: برای احیای زاینده‌رود با همه مسئولان کشوری و استانی تلاش خواهیم کرد

پیگیری ۱۹ تن از نمایندگان اصفهان نتیجه داد؛

ستاد احیای زاینده‌رود تشکیل شد/ حاجی دلیگانی: برای احیای زاینده‌رود با همه مسئولان کشوری و استانی تلاش خواهیم کرد

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه بابیان اینکه این مصوبه که برای اجرا بیایید، با همه مسئولان کشوری و استانی برای احیای زاینده‌رود تلاش خواهیم کرد، گفت: این مصوبه‌ای چیزی که در دولت تصویب‌شده چارچوب است و باید برای محتوا و فرایندهای لازم کارکنیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه به دنبال پیگیری‌ها بسیار فراوان و تقاضای که با امضای ۱۹ تن از نمایندگان استان اصفهان جز یک نفر نوشتیم، بیان کرد: متن درخواست را به واسطه‌ی آقای لاریجانی به رئیس‌جمهور رساندیم که آقای روحانی به آقای جهانگیری دستور دادند.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات ستاد احیای زاینده‌رود توسط وزارت نیرو تهیه شد و روز گذشته در هیئت دولت کلیات آن تصویب شد که زیرمجموعه و ساختار آن را قرار است آقای جهانگیری به صحن دولت ببرد.

وی افزود: این ستاد برای احیای زاینده‌رود است که اگر انجام شود، مشکلات آب شرب، کشاورزی و محیط‌زیست استان حل می‌شود که بار دیگر شاهد زنده شدن زاینده‌رود باشیم.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس بابیان اینکه این مصوبه که برای اجرا بیایید، با همه مسئولان کشوری و استانی برای احیای زاینده‌رود تلاش خواهیم کرد، تصریح کرد: این مصوبه‌ای چیزی که در دولت تصویب‌شده چارچوب است و باید برای محتوا و فرایندهای لازم کارکنیم.

وی بیان کرد: از آیت‌الله مظاهری، آیت‌الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی‌فقیه در اصفهان، همکاران خودم در مجلس شورای اسلامی، آقای رئیس‌جمهور و هیئت دولت و رئیس مجلس، استاندار اصفهان برای حمایت‌ها تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد