صفحه اصلی » اجتماعی » اگر بخواهیم جامعه و کشور را تغییر دهیم هر فرد باید به‌تنهایی خود را مسئول بداند/ اقتدار جامعه اسلامی حفظ سلامتی‌ها جسم، روح و روان و اخلاق است

فعال جامعه زنان:

اگر بخواهیم جامعه و کشور را تغییر دهیم هر فرد باید به‌تنهایی خود را مسئول بداند/ اقتدار جامعه اسلامی حفظ سلامتی‌ها جسم، روح و روان و اخلاق است

یک فعال جامعه زنان گفت: اگر بخواهیم جامعه و کشور را تغییر دهیم هر فرد باید به‌تنهایی خود را مسئول بداند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ معصومه حکیمیان صبح امروز در همایشی به مناسبت حذف حجاب به دست رضاخان اظهار کرد: روز ۱۷ دی را به دلیل خون‌های زیادی از جوانان پاک میهن ما برای این طرح استعماری به زمین ریخت را گرامی می‌داریم.

فعال جامعه زنان بابیان اینکه به هر انسانی فقط یک‌بار فرصت به دنیا آمدن داده می‌شود پس قدر این لحظات را بدانیم، گفت: اگر جامعه فعلی مشکلات و آسیب‌هایی دارد، این به خاطر کوتاهی‌های ماست که درست فکر، کار و برنامه‌ریزی نکردیم.

وی افزود: اگر بخواهیم جامعه و کشور را تغییر دهیم و بسازیم، یکایک ما باید یک حرف بزنیم و هر کس خودش را به‌تنهایی مسئول بداند و یک آتش به اختیار واقعی باشد.

حکیمیان با تأکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین مشکلات فعلی ما جنگ نرم است که سابقه آن به زمان خلقت آدم برمی‌گردد، بیان کرد: خداوند انسان را از خاک آفرید و از روح خود در او دمید و فرمان سجده داد و شیطان تمرد کرد و قسم خورد که نسل آدم را به گمراهی بکشاند مگر مخلصین را و از همان زمان جنگ نرم آغاز شد.

وی ادامه داد: جنگ نرم جهانی است و فقط متعلق به کشور ما نیست؛ ۲۰۰ سال قبل هفت نفر شیطان‌پرست یهودی نما دورهم جمع شدند و یک پروتکل شامل ۲۴ بند نوشتند و ۱۲۰ سال اجرا کردند و حال این جوانان ما توسط همین پروتکل‌ها اسیران آزاد نما شده‌اند .

این فعال جامعه زنان با اشاره به چند بند از این پروتکل‌ها خاطرنشان کرد: اولین شعار آن‌ها این بود که ما ربا را ترویج می‌دهیم و این کار را با گرفتن روزی حلال از مردم انجام دادند.

وی اضافه کرد: مواد مخدر، بی‌بندوباری، تولد فرزندان نامشروع و مصرف مشروبات الکلی را ترویج داده شد؛ یکی از این بندها این بود که انسان را به حالت حیوان درمی‌آوریم تا هرچه ما خواستیم انجام دهد و این کار را هم انجام داند.

حکیمیان افزود: مثلاً از ۲۵ سال قبل تاکنون داعش را با جنایات حیوانی پرورش دادند و دربند آخر هم شیطان‌پرستان می‌گویند که خود ما هیچ‌یک از این کارها را انجام نمی‌دهیم تا بتوانیم حاکمیت کنیم.

وی بابیان اینکه برای اقتدار اسلام و مسلمین برای سه سلامتی جسم، روح و روان و اخلاق باید جامعه تلاش کنیم، تصریح کرد: جامعه‌ای که فساد دارد هیچ‌یک از این سلامت‌ها را ندارد و با این جامعه هر کاری می‌توان کرد.

فعال جامعه زنان ادامه داد: ما در حوزه معنویت و عفاف و حجاب به‌صورت هم‌افزا و هماهنگ کارنکرده‌ایم و حضرت امام خامنه‌ای در مصلی تهران فرمودند، هرکس در این کشور زندگی می‌کند و مستقیم و خیانت‌کار، دست در دست دشمن ندارد بسیجی است پس باید با این بسیجی‌ها همکاری کرد و احترام تک‌تک آن‌ها را داشت.

وی بابیان اینکه حجاب یک مسئله اسلامی و فقط برای مسلمانان نیست بلکه الهی و توحیدی است، گفت: دستورات و احکام حجاب در همه ادیان الهی وجود رادارند و نه‌تنها فقط برای دختران بلکه باید برای پسرها هم برنامه حجاب و عفت داشته باشیم چراکه داشتن عفت و حجاب برای مردان نیز ضروری است.

حکیمیان با اشاره به پیام سال ۱۳۹۱ مقام معظم رهبری به کنگره ملی ۷۰۰۰ شهید زن در کشور بیان کرد: شیر زنان انقلاب و دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم، «زن نه شرقی، نه غربی» است. زن مسلمان ایرانی، تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان، گشود و ثابت کرد که می‌توان زن بود، عفیف بود، محجبه و شریف بود و درعین‌حال در متن و مرکز بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!