صفحه اصلی » اقتصادی » انعقاد قرارداد هزار و 400 میلیاردی فولاد مبارکه و دانشگاه صنعتی اصفهان

در حاشیه نخستین نمایشگاه فولاد ملی ایران صورت گرفت؛

انعقاد قرارداد هزار و 400 میلیاردی فولاد مبارکه و دانشگاه صنعتی اصفهان

فولاد مبارکه اصفهان در حاشیه نخستین جشنواره و نمایشگاه فولاد ملی ایران، تفاهم‌نامه‌ای به ارزش 104 میلیارد تومان با دانشگاه صنعتی اصفهان برای مدت پنج سال به امضاء رساند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛،نخستین جشنواره ملی فولاد ایران با محوریت نمایشگاه جامع ارائه فرصت‌های بومی‌سازی و حمایت از تولید داخلی به همراه معرفی و اهدای جوایز ملی فولاد ایران به برگزیدگان با حضور تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان، بازرگانان و متخصصان زنجیره آهن و فولاد ایران به میزبانی انجمن فولاد ایران و حمایت فولاد مبارکه اصفهان در تالار بزرگ برج میلاد تهران دیروز برگزار شد.

در این رخداد بزرگ علاوه بر سخنرانی جمعی از مسئولان کشوری و صنعتی ایران و دانشگاهیان، تفاهم‌نامه انجمن و مرکز فرآوری  مواد معدنی ایمیدرو به امضاء رسید.

همچنین از اطلس ملی فولاد ایران و بانک اطلاعات تامین‌کنندگان زنجیره آهن و فولاد رونمایی شد. در این جشنواره از 40 شرکت فولادی و صنعتی کشور با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.در نخستین جشنواره و نمایشگاه فولاد ایران، بیش از یکصد غرفه  شر کت های مرتبط با صنعت بزرگ فولاد به دور ه جمع شده اند

فلسفه ایجاد چنین جشنواره‌ای بر طبق گفته رئیس جشنواره پرشدن خلأ میان تولیدکنندگان تجهیزات صنعت فولاد با مصرف‌کنندگان در این صنعت است در حاشیه این جشنواره نمایشگاه بزرگ بومی‌سازی و حمایت از تولید داخلی با حضور کلیه اعضای شرکت‌کننده در جشنواره افتتاح شد.

در این جشنواره بالغ بر 10 غرفه متعلق به فولاد مبارکه اصفهان و شرکت های زیر مجوعه آن حضور دارند که به ارائه خدمات و تولیدات خود برای دیگر شرکت ها پرداخته اند،همچنین در این نمایشگاه دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی و بالغ بر 50 شرکت دانش بنیان نیز حضور دارند

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!