صفحه اصلی » اجتماعی » هرج و مرج در بنیاد شهید/ رئیس بنیاد شهید توانی برای حل مشکلات ندارد

ابوالفضل ابوترابی:

هرج و مرج در بنیاد شهید/ رئیس بنیاد شهید توانی برای حل مشکلات ندارد

ابوالفضل ابوترابی گفت: با تذکراتی که از طرف نمایندگان مجلس تا کنون به رئیس بنیاد شهید داده شده است، مشخص شده که ایشان واقعاً انگیزه ای ندارد و طبیعتاً این هرج و مرجی را که اکنون در بنیاد شهید شاهد هستیم، به لحاظ این است که نه ایشان انگیزه ای و نه توانی برای حل مشکلات دارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸

نماینده مردم نجف آباد و نیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به نشست فراکسیون ایثارگران با حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآور شد: نشست قبلی یک جلسه پر حاشیه و پرتنشی بود و واقعیت این است که ایشان نمی تواند دستگاه عریض و طویل بنیاد شهید را که بیش از سه میلیون نفر جامعه هدف دارد را مدیریت کند.

وی اضافه کرد: با تذکراتی که از طرف نمایندگان مجلس تا کنون به رئیس بنیاد شهید داده شده است، مشخص شده که ایشان واقعاً انگیزه ای ندارد و طبیعتاً این هرج و مرجی را که اکنون در بنیاد شهید شاهد هستیم، به لحاظ این است که نه ایشان انگیزه ای و نه توانی برای حل مشکلات دارد.

ابوترابی ادامه داد: آقای شهیدی وقتی نمی تواند در جلسه هیئت وزیران از حق ایثارگران دفاع کند، طبیعتاً مشکلات کنونی بروز پیدا می کنند.

ابوترابی با تأکید بر لزوم رفع معضل بیمه تکمیلی ایثارگران در چند ماه مانده به پایان سال در نشست روز سه شنبه تأکید کرد: مجلس و دولت هر طور که شده باید نسبت به تأمین اعتبارات و برطرف کردن معضل بیمه تکمیلی ایثارگران در سال جاری اقدام و علاوه بر آن با اختصاص ردیف و اعتبارات شفاف و مشخص در لایحه بودجه سال ۹۸ مشکلات جامعه ایثارگری را حل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!