صفحه اصلی » ورزشی » گل اول، عامل مهم برای برد تیم ملی ایران/ تیم کی روش در دفاع خوب اما در مالکیت توپ ضعیف است

مهدی رجب‌زاده در گفت و گو با صاحب نیوز مطرح کرد؛

گل اول، عامل مهم برای برد تیم ملی ایران/ تیم کی روش در دفاع خوب اما در مالکیت توپ ضعیف است

بازیکن سابق تیم ملی ایران گفت: در تیم ملی تمرکز بر روی این است که گل نخورد و این برنامه‌ای است که کی روش در این چند سال دنبال این بوده است که سازمان دفاع خوبی داشته باشد؛ و هر زمانی گل اول را بزنیم معمولا بازی ها را برده و شرایط مطابق میل تیم پیش رفته است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۳ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸

مهدی رجب زاده در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز، اظهار کرد: تیم ملی کشورمان اولین قدم را محکم برداشت و با اقتدار بازی کرد و این نتیجه برای مردم خوشحال کننده بود و مردم دلگرم شدند.

بازیکن سابق تیم ملی ایران تصریح کرد: هر چند تیم یمن، تیم سطح بالایی نیست ولی بچه های تیم ملی خیلی خوب و منسجم و پرقدرت کار کردند.

وی افزود: معتقدم تیم ملی اگر گل اول را بزند بازی مطابق میل تیم ملی پیش می‌رود و خوشبختانه در این بازی بچه‌ها توانستند گل اول را بزنند؛ هر چند که یمن در دقایق ابتدایی بازی چند موقعیت را داشت.

رجب زاده عنوان کرد: تمرکز کی‌روش بیشتر روی سازمان دفاعی است و در شرایطی که تیم ما به گل اول برسد شرایط بازی برای بهتر می‌شود از این‌رو در تیم یک دفاع خوب و ضد حمله ای هدف گذاری شده است.

مهدی رجب زاده در ادامه گفت: در ابتدای بازی ایران و یمن با حملات ابتدایی یمن نگران شدم چرا که اگر تیم ما گل می‌خورد کار سخت می‌شد که خوشبختانه ما به گل رسیدیم.

وی خاطرنشان کرد: در تیم ملی تمرکز بر روی این است که گل نخورد و این برنامه‌ای است که کی روش در این چند سال دنبال این بوده است که سازمان دفاع خوبی داشته باشد؛ و هر زمانی گل اول را بزنیم معمولا بازی ها را برده و شرایط مطابق میل تیم پیش رفته است.

مهدی رجب زاده گفت: در بازی‌های تیم ملی وقت گل اول را می خوریم شیرازه تیم از هم پاشیده می شود و تیم بی نظم می شود.

رجب زاده اظهار کرد: در این چند سال اخیر تیم ملی در بازی هایی که جلو بوده است بهتر بازی کرده تا بازی هایی که مساوی و یا عقب بوده است؛ در دفاع خوب هستیم اما برای حفظ توپ و بازی مالکانه و حمله کردن مشکل داریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!