صفحه اصلی » استان » زاینده رود جان می گیرد/چشم اصفهان بهمن ماه به آب روشن می شود

آب بر لب های تشنه اصفهان؛

زاینده رود جان می گیرد/چشم اصفهان بهمن ماه به آب روشن می شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان صبح امروز با حضور در جمع کشاورزان از بازگشایی آب زاینده‌رود در اصفهان و رسیدن آن برای کشت کشاورزان شرق در هفته اول بهمن ماه خبر داد

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین محمدرضایی اظهار کرد: کشاورزان اصفهانی برای جلوگیری از سوءاستفاده گروه‌های معاند، تجمع امروز خود را از میدان خواجو به مسجد گلزار در منطقه 15 (خوراسگان) اصفهان منتقل شد.

عضو هیأت مدیره صنف کشاورزان شهرستان اصفهان با بیان اینکه برای این گردهمایی از مسئولان هم دعوت شد؛ تصریح کرد: در این تجمع که صبح امروز انجام شد، معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با حضور در جمع کشاورزان از بازگشایی آب زاینده‌رود در اصفهان و رسیدن آن برای کشت کشاورزان شرق خبر داد.

وی افزود: تاریخ دقیق این بازگشایی در روزهای آینده با تایید مسئولان وزارت نیرو اعلام خواهد شد؛ مسؤولان آب منطقه‌ای قول بازگشایی آب را پیش از این داده بودند اما خواستیم در جمع کشاورزان حاضر شده و خودشان این موضوع را بیان کنند.

محمدرضایی در پاسخ به این سؤال که جاری شدن زاینده رود قطعی است یا خیر گفت: البته باز شدن آب باید با تأیید شورای هماهنگی در تهران صورت می‌گیرد.

عضو هیأت مدیره صنف کشاورزان شهرستان اصفهان در پایان عنوان کرد: جهاد کشاورزی هم قول داد یارانه‌ برای بذر گندم کشاورزان اختصاص دهد، چرا که با توجه به شرایط پیش آمده کشاورزان پولی برای خرید بذر ندارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!