صفحه اصلی » اقتصادی » اگر مصوبات ۱۴ سال پیش اجرا می شد، امروز اصفهان مشکل آب نداشت

استاندار اصفهان:

اگر مصوبات ۱۴ سال پیش اجرا می شد، امروز اصفهان مشکل آب نداشت

استاندار اصفهان معتقد است اگر مصوبات ۱۴ سال پیش اجرا شده بود امروز اصقهان مشکل آب نداشت.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۹ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی بعد از ظهر امروز در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اظهار کرد: اگر نیت خالص و هدف از انجام کار رضای خداوند باشد خداوند هم کمک خواهد کرد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه حدود ۵۰ روز از حضورش در استانداری می‌گذرد، تصریح کرد: از ابتدای ورود در مورد خشکسالی و معیشت کشاورزان شرق اصفهان نگران بودم

رضایی مصوبه یکشنبه دولت را بهترین مصوبه و قدم خیلی مثبت برای اصفهان و کارون دانست و عنوان کرد: چرا که معتقدم اگر آب نباشد حیات،اشتغال، نمایشگاه، تجهیزات پزشکی و سرمایه‌گذاری و هیچ چیز دیگری وجود خواهد.

وی افزود: اگر این مصوبه ۱۴ ۱۵ سال پیش قبل از این اجرا شده بود چقدر برای اصفهان مفید‌تر و امروز ما این مشکلات را نداشتیم؛ با توجه به درخواست و پیگیری‌هایی که شد از بهمن ماه به مدت محدودی آب برای کشاورزی پاییزه جاری ‌می شود.

رضایی در ادامه با بیان اینکه قطار پر سرعت اصفهان تهران یک خواسته به حق مردم اصفهان است، گفت: در شرایط تحریم اقتصادی قرار داریم و اگر به لطف خدا امیدوار باشیم به نتیجه می‌رسیم؛ دو روز پیش 13.6 میلیارد یوان چین برای تکمیل قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران تأمین شده است که تا پایان سال 99 با مدت زمان یک ساعت و 50 دقیقه به تهران رفت و امد می‌کنیم.

استاندار اصفهان گفت: هر کسی که امروز یک شغل تولید کند او یک قهرمان واقعی است و من دست او را می‌بوسم، پس این که بخواهیم سرمایه‌گذاری در اصفهان را کنار بگذاریم کار صحیحی نیست؛ ما از سرمایه‌گذاری در صنایعی که نیاز به آب ندارد، استقبال خواهیم کرد و درب دفتر کار من به روی سرمایه‌گذاران همواره باز است.

رضایی خاطرنشان کرد: در رقابت تولید و صادرات اگر بخواهیم حضور و بقا داشته باشیم قطعاً باید کیفیت را فدای کمیت نکنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!