صفحه اصلی » اقتصادی » نمایشگاه‌ها فرصتی برای عرضه کالا و واردات است/ نقش کلیدی اصفهان در صادرات کشور

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:

نمایشگاه‌ها فرصتی برای عرضه کالا و واردات است/ نقش کلیدی اصفهان در صادرات کشور

مدیر عامل شرکت‌های سهامی نمایشگاه‌های بین المللی گفت: می توانیم با استفاده از فرصت نمایشگاه عرضه کننده محصولات به کشورهای خارجی و وارد کننده نیازهایمان باشیم؛ یکی از برنامه‌های کلان ما این است که در این باره با کشورهای منطقه تفاهم نامه عقد کنیم.

تاریخ انتشار: ۲۱:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛بهمن حسین زاده در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اظهار کرد: در زمانی که در تحریم‌ها گرفتار هستیم می توانیم با استفاده از فرصت نمایشگاه عرضه کننده محصولات به کشورهای خارجی و وارد کننده نیازهایمان باشیم؛ یکی از برنامه‌های کلان ما این است که در این باره با کشورهای منطقه تفاهم نامه عقد کنیم.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران افزود: نوآوری‌های بسیار خوبی در تجهیزات پزشکی در کشور وجود دارد و روی استان اصفهان برای این امر حساب باز کرده‌ایم.

وی افزود: شورای هماهنگی نمایشگاه‌های کشور به منظور نظم و بازخورد بیشتر نمایشگاه‌ها و هدف نرفتن انرزی و حرکت در یک سمت تشکیل می‌شود و صنعت نمایشگاهی سهم زیادی در ایجاد اشتغال کشور دارد.

حسین‌زاده اذعان کرد: اصفهان نقش مهمی در صادرات کشور دارد که با همفکری می‌توان فضاهای خارج از کشور را برای به نمایش گذاشتن تجهیزات پزشکی فراهم کرد.

وی با اشاره به شرایط موجود، افزود: ما می‌توانیم با فرصت نمایشگاه کالاها و تجهیزاتی را که نمی‌توانیم وارد کنیم برای کشور فراهم کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!