صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » «قانون مورفی»«مارموز» را پشت سر گذاشت

آخر هفته با پرده نقره ای در اصفهان؛

«قانون مورفی»«مارموز» را پشت سر گذاشت

سینما سپاهان، پردیس سینمایی چهارباغ، پردیس سینمایی سیتی‌سنتر و سینما فلسطین آخر هفته خود را به فیلم های کمدی اختصاص دادند تا شاید مخاطبان اقبال بیشتری به پرده نقره ای در اصفهان نشان دهند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ علاقه‌مندان به فیلم و سینما می‌توانند اخر هفته را با توجه به سلیقه خود از فیلم‌هایی که در سینما سپاهان، پردیس سینمایی چهارباغ، پردیس سینمایی سیتی‌سنتر و سینما فلسطین اکران می‌شوند دیدن کنند شاید برایتان قبل از انتخاب سینما و فیلم جالب باشد بدانید وضعیت فروش فیلم‌ها به چه شکل است.

در حال حاضر فیلم سینمایی «قانون مورفی» پس از گذشت 1 هفته در 101 سینما با بیش از 1 میلیارد و 396 میلیون تومان پرفروش‌ترین فیلم در صدر جدول قرار گرفته است؛ همچنین فیلم سینمایی «مارموز» دومین فیلم پر فروش که با بیش از 745 میلیون تومان پس از گذشت 4 هفته در 134 سینما شده است.

 

 

 

 فیلم‌های سینمایی «تخته گاز» در ژانر کمدی و «درساژ» با ژانری اجتماعی در سینماها به اکران در آمده‌اند.

سینما فلسطین

برنامه اکران فیلم‌های این هفته سینما فلسطین «قانون مورفی» و «کلمبوس» است؛ همچنین در سینما قدس مانند سینما فلسطین فقط با وجود یک فیلم بیشتر با نام «مارموز» اکران دارد، در این دو سینما فیلم‌های «مارموز»، «کلمبوس» و «قانون مورفی» بر روی پرده می‌روند.

سانس آغازین سینما فلسطین از ساعت 10:30 تا 22:15 خواهد بود و همچنین در سینما قدس ساعت شروع فیلم‌ها از ساعت 10:30 الی 20:45 برنامه ریزی شده است

پردیس سینمایی چهارباغ

در این سینما فیلم‌های «تخته گاز»، «قانون مورفی»، «دزد و پری»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «کلمبوس» و «پاستاریونی» در برنامه اکران آخر هفته هستند؛ در این سینما ساعت شروع فیلم‌ها از 10:30 است و تا 23:59 ادامه خواهند داشت.

 سینما سپاهان

سینما سپاهان میزبان فیلم‌های «تخته گاز»، «پاستاریونی»، «قانون مورفی»، «کلمبوس» و «مغزهای کوچک زنگ زده» شده است؛ شروع سانس ها از ساعت 10:30 و تا 23:00 ادامه خواهد.

 پردیس سینمایی سیتی‌سنتر

پردیس سینمایی سیتی‌سنتر علاوه بر فیلم‌های «قانون مورفی»، «دزد و پری 2»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «کلمبوس»، «میلیونر میامی»، «آستیگمات»، «پیشونی سفید2» و «مغزهای کوچک زنگ زده» فیلم‌هایی از هنر و تجربه را هم در لیست اکرانی خود دارد.

فیلم‌های هنر و تجربه در این سینما با نام‌های «آن‌ها»، «دنیا تنهایی کم ندارد»، «جنبل»، «مثل یک زن»، «جوجه‌ها آخر پاییز جیغ می‌کشند»، «پولاریس»، «فیلم‌های کوتاه زمستان»، «در جستجوی فریده»، «گلدن تایم»، «پناه» و «راز ماندگاری» هستند که به اکران در می‌آیند.

در پردیس سینمایی سیتی‌سنتر ساعت شروع فیلم‌ها از 11:00 خواهد بود و همچنین ساعت پایانی این فیلم‌ها ساعت 23:50 است.

 پردیس سینمایی ساحل

سینما ساحل در این هفته به غیر از فیلم‌های «تخته گاز»، «میلیونر میامی»، «درساژ»، «قانون مورفی»، «کلمبوس»، «مارموز»، «دزد و پری 2»، «اتاق تاریک»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «پاستاریونی»، «پیشونی سفید2»، «مغزهای کوچک زنگ زده» و «هزار پا» یک فیلم از هنر و تجربه با نام «گلدن تایم» را به اکران در می‌آورد.

سینما ساحل سانس شروع فیلم‌های خود را از ساعت 10:15 اعلام کرده است و همچنین ساعت پایانی این فیلم‌ها ساعت 23:30 خواهد بود، تماشاکنندگان فیلم‌های سینمایی می‌توانند در این ساعت‌ها به این سینما مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!