1471744
۱۳:۴۱ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۰

آخر هفته با پرده نقره ای در اصفهان؛

«قانون مورفی»«مارموز» را پشت سر گذاشت

سینما سپاهان، پردیس سینمایی چهارباغ، پردیس سینمایی سیتی‌سنتر و سینما فلسطین آخر هفته خود را به فیلم های کمدی اختصاص دادند تا شاید مخاطبان اقبال بیشتری به پرده نقره ای در اصفهان نشان دهند.

به گزارش صاحب نیوز؛ علاقه‌مندان به فیلم و سینما می‌توانند اخر هفته را با توجه به سلیقه خود از فیلم‌هایی که در سینما سپاهان، پردیس سینمایی چهارباغ، پردیس سینمایی سیتی‌سنتر و سینما فلسطین اکران می‌شوند دیدن کنند شاید برایتان قبل از انتخاب سینما و فیلم جالب باشد بدانید وضعیت فروش فیلم‌ها به چه شکل است.

در حال حاضر فیلم سینمایی «قانون مورفی» پس از گذشت 1 هفته در 101 سینما با بیش از 1 میلیارد و 396 میلیون تومان پرفروش‌ترین فیلم در صدر جدول قرار گرفته است؛ همچنین فیلم سینمایی «مارموز» دومین فیلم پر فروش که با بیش از 745 میلیون تومان پس از گذشت 4 هفته در 134 سینما شده است.

 

 

 

 فیلم‌های سینمایی «تخته گاز» در ژانر کمدی و «درساژ» با ژانری اجتماعی در سینماها به اکران در آمده‌اند.

سینما فلسطین

برنامه اکران فیلم‌های این هفته سینما فلسطین «قانون مورفی» و «کلمبوس» است؛ همچنین در سینما قدس مانند سینما فلسطین فقط با وجود یک فیلم بیشتر با نام «مارموز» اکران دارد، در این دو سینما فیلم‌های «مارموز»، «کلمبوس» و «قانون مورفی» بر روی پرده می‌روند.

سانس آغازین سینما فلسطین از ساعت 10:30 تا 22:15 خواهد بود و همچنین در سینما قدس ساعت شروع فیلم‌ها از ساعت 10:30 الی 20:45 برنامه ریزی شده است

پردیس سینمایی چهارباغ

در این سینما فیلم‌های «تخته گاز»، «قانون مورفی»، «دزد و پری»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «کلمبوس» و «پاستاریونی» در برنامه اکران آخر هفته هستند؛ در این سینما ساعت شروع فیلم‌ها از 10:30 است و تا 23:59 ادامه خواهند داشت.

 سینما سپاهان

سینما سپاهان میزبان فیلم‌های «تخته گاز»، «پاستاریونی»، «قانون مورفی»، «کلمبوس» و «مغزهای کوچک زنگ زده» شده است؛ شروع سانس ها از ساعت 10:30 و تا 23:00 ادامه خواهد.

 پردیس سینمایی سیتی‌سنتر

پردیس سینمایی سیتی‌سنتر علاوه بر فیلم‌های «قانون مورفی»، «دزد و پری 2»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «کلمبوس»، «میلیونر میامی»، «آستیگمات»، «پیشونی سفید2» و «مغزهای کوچک زنگ زده» فیلم‌هایی از هنر و تجربه را هم در لیست اکرانی خود دارد.

فیلم‌های هنر و تجربه در این سینما با نام‌های «آن‌ها»، «دنیا تنهایی کم ندارد»، «جنبل»، «مثل یک زن»، «جوجه‌ها آخر پاییز جیغ می‌کشند»، «پولاریس»، «فیلم‌های کوتاه زمستان»، «در جستجوی فریده»، «گلدن تایم»، «پناه» و «راز ماندگاری» هستند که به اکران در می‌آیند.

در پردیس سینمایی سیتی‌سنتر ساعت شروع فیلم‌ها از 11:00 خواهد بود و همچنین ساعت پایانی این فیلم‌ها ساعت 23:50 است.

 پردیس سینمایی ساحل

سینما ساحل در این هفته به غیر از فیلم‌های «تخته گاز»، «میلیونر میامی»، «درساژ»، «قانون مورفی»، «کلمبوس»، «مارموز»، «دزد و پری 2»، «اتاق تاریک»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «پاستاریونی»، «پیشونی سفید2»، «مغزهای کوچک زنگ زده» و «هزار پا» یک فیلم از هنر و تجربه با نام «گلدن تایم» را به اکران در می‌آورد.

سینما ساحل سانس شروع فیلم‌های خود را از ساعت 10:15 اعلام کرده است و همچنین ساعت پایانی این فیلم‌ها ساعت 23:30 خواهد بود، تماشاکنندگان فیلم‌های سینمایی می‌توانند در این ساعت‌ها به این سینما مراجعه کنند.

انتهای پیام/