صفحه اصلی » سیاسی » مسئولان به میان مردم بیایند و دردهای مردم را بشنوند/ اسلام فخرفروشی برخی مسئولان را نمی پسندد

امام جمعه اردستان:

مسئولان به میان مردم بیایند و دردهای مردم را بشنوند/ اسلام فخرفروشی برخی مسئولان را نمی پسندد

امام جمعه اردستان گفت: مسئولان باید از جنس مردم و در میان مردم باشند تا محبوب مردم شوند، اسلام و نظام اسلامی بعضی فخرفروشی ها توسط مسئولان را نمی پذیرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان اظهار کرد: مشکلات پرستاران را ما از طریق مسئولان مربوطه گوشزد می کنیم و چه بهتر بود بمناسبت این روز عزیز پرستاران در نماز جمعه حضور داشتند تا حداقل تبریک ما را مستقیم دریافت می کردند.

وی افزود: پرستاران به خود ببالند که الگویی همچون حضرت زینب(س) دارند و این قشر با امکانات  کم به جامعه خدمت می کنند.

امام جمعه اردستان گفت: رهبر انقلاب بمناسبت 19 دی رهنمودهای خود را با مردم در میان گذاشت و توجه مردم به دشمنی دشمنان اسلام  که همیشه وجود دارد را اعلام داشت و مسئولان را هم به معیشت مردم سفارش کردند.

حجت الاسلام دهشیری افزود: مسئولان باید از جنس مردم و در میان مردم باشند تا محبوب مردم شوند و اسلام و نظام اسلامی بعضی فخرفروشی ها توسط افراد و مسئولان را نمی پذیرد.

وی ابراز کرد: شاه ایران به دلیل اینکه حکومت را شخصی و مردم را از خود نمی دانست و تحکیم سلطه دشمن در منطقه را تقویت می کرد در چشم مردم منفور و سپس در 26 دیماه از کشور فراری شد.

امام جمعه اردستان با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که گفتند به من خدمتگذار بگویند بهتر است تا رهبر، افزود: مسئولان حضرت امام را سرمشق خود قرار داده و محبوبیت در پرتو تقوی و مردم داری است و چرا مسئولان در نماز جمعه کمتر دیده می شوند و در بین مردم حضورشان کم است.

حجت الاسلام دهشیری با توجه به سالروز شهدای هسته ای افزود: شهدای هسته ای به دستور مستقیم رژیم اسرائیل به شهادت رسیدند و باید این را بدانید که دشمن با فکر ایرانی اسلامی و پیشرفت فناوری که خود یک ارزش است مخالف بوده و ما باید آن به عنوان یک ارزش قدر بدانیم.

وی گفت: اربده کشی آمریکایی ه در منطقه ادامه دارد و با سفر به عربستان به سران این کشورها تفهیم کردند که دشمن شماره یک آنها همچنان ایران است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!