صفحه اصلی » سیاسی » کسب رتبه های برتر جهانی با وجود تلاش دشمن برای ناتوان نشان دادن ایران/ مراقب باشیم به دشمن میدان ندهیم

جانشین سابق نمایندگی ولی‌فقیه در هوافضای سپاه:

کسب رتبه های برتر جهانی با وجود تلاش دشمن برای ناتوان نشان دادن ایران/ مراقب باشیم به دشمن میدان ندهیم

جانشین سابق نمایندگی ولی‌فقیه در هوافضای سپاه گفت: امروز دشمن سواره‌نظام و پیاده‌نظام خود را به میدان آورده و با تمام وجود برای نابودی کشور ایران اسلامی تلاش می‌کند؛ باید مراقب باشیم به دشمن میدان ندهیم

تاریخ انتشار: ۰۶:۱۱ - شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲

حجت‌الاسلام محمدصادق ابطحی در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه رهبر انقلاب در دیدار اخیرشان هشدار داد که دشمن در این سال‌ها خصوصاً امسال در تلاش است که بتواند در کشور مشکلاتی ایجاد کند، اظهار کرد: ایجاد مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم، یکی از تلاش‌های دشمن است که کشور را در تنگنا قرار دهد.

جانشین سابق نمایندگی ولی‌فقیه در هوافضای سپاه گفت: تحریم و فشارهای متعدد از دیگر برنامه‌ها برای دشمنی است و دشمن به دنبال جنگ رسانه‌ای است؛ شبکه‌های مجازی در اختیار مردم است و می‌خواهد کشور را ازاین‌جهت دچار مشکل کند.

وی افزود: تکثیر شایعات در جامعه، ناامیدی در بین مردم را افزایش می‌دهد؛ دشمن در کشور القا می‌کند که نظام توان حل مشکلات را ندارد اما این در حالی است که ایران در عرصه‌هایی مانند علمی و تکنولوژی، نظامی، سیاسی، ورزشی و … در رتبه‌های برتر جهان قرار دارد.

حجت‌الاسلام ابطحی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طی این چهل سال نشان داده که مشکلات بزرگی را پشت سر گذاشته است از دفاع مقدس گرفته تا جنگ فرهنگی جنگ سیاسی دشمن، سربلند بیرون آمده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز در جنگ تمام‌عیار اقتصادی-رسانه‌ای دشمن هستیم، خاطرنشان کرد: باید با رفتارهای خود تلاش کنیم که دشمن را در این نقشه ناکام بگذاریم.

استاد حوزه بیان کرد: رهبر انقلاب فرمودند که دشمن در شبکه‌های مجازی فعال است و جوانان ما باید فعال باشند و در این زمینه هم مشت محکمی به دهان دشمن بزنند.

وی ادامه داد: به تعبیر حضرت علی (ع) امروز دشمن سواره‌نظام و پیاده‌نظام خود را به میدان آورده و با تمام وجود برای نابودی کشور ایران اسلامی تلاش می‌کند.

حجت‌الاسلام ابطحی تاکید کرد: ما باید مراقب باشیم به دشمن میدان ندهیم، رفتارمان به‌گونه‌ای باشد که دشمن نتواند سو استفاده کند و در لحظه‌های حساس کشور درصحنه باشیم.

وی بابیان اینکه یکی دیگر از نقشه‌های دشمن، اسلام هراسی و شیعه هراسی از اول انقلاب تاکنون است، اظهار کرد: دشمنان افرادی مانند طالبان، داعش و دیگر گروهک‌های تروریستی را ایجاد کردند تا اسلام را بد جلوه دهند و بگویند که اسلام برای دنیا خطرساز است.

جانشین سابق نمایندگی ولی‌فقیه در هوافضای سپاه اضافه کرد: در کشورهای سنی مذهب به‌وسیله شبکه‌های لندنی شیعه هراسی می‌کنند و این در حالی است که امروز شیعه در اقتدار است و می‌بینند که اسلام در حال رشد و قدرت است و می‌خواهند با این فعالیت‌ها نگذارند اسلام به اوج خود برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!