صفحه اصلی » اجتماعی » ۱۰ هزار نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام اصفهانی پیوستند؛ ۱۰ هزار فرزند همچنان بدون حامی

معاون کمیته امداد اصفهان:

۱۰ هزار نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام اصفهانی پیوستند؛ ۱۰ هزار فرزند همچنان بدون حامی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گفت: در نه‌ماهه سپری‌شده از سال جاری ۱۰ هزار و ۱۷۰ نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند.

تاریخ انتشار: ۰۷:۱۲ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی رنجکش بابیان اینکه امسال شاهد استقبال خوب مردم اصفهان از طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین هستیم، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۱۷۰ نیکوکار جدید در این مدت به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان با اشاره به روش‌های مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین، گفت: همشهریان عزیز می‌توانند با مراجعه به واحد اکرام در دفاتر کمیته امداد در محل زندگی خود، حضور در پایگاه‌های مناسبتی این نهاد و یا مراجعه به تارنمای www.mohsenin.ir نسبت به قبول حمایت این فرزندان اقدام کنند.

وی افزود: هم‌اکنون بیش از ۶۱ هزار و ۲۵۸ حامی در سراسر استان در این طرح مشارکت دارند که ۴۱ هزار و ۵۲۳ نفر از آن‌ها از ایتام، ۱۸ هزار و ۱۵ نفر از فرزندان محسنین و هزار و ۷۲۰ نفر هم به‌صورت تلفیقی عهده‌دار این خیر ماندگار هستند.

رنجکش بابیان اینکه حامیان مبالغی را در بازه‌های زمانی مشخص به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌کنند و در مناسبت‌های گوناگون نیز با اهدای کالا و خدمات دستگیر این نیازمندان هستند، تصریح کرد: شش هزار و ۲۹۸ نفر از ایتام در سراسر استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند که همگی دارای حامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون موفق به جذب حامی برای ۱۰ هزار و ۶۰۰ فرزند محسنین شده‌ایم و کماکان ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر از آن‌ها فاقد حامی هستند و کمک به این نیازمندان آسیب‌پذیر به همت مردم نیکوکار استان وابسته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان تأکید کرد: فرزندان محسنین آن دسته از نیازمندانی هستند که پدر آن‌ها در قید حیات است اما به علت بیماری یا ازکارافتادگی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

وی ادامه داد: نیازمندی این فرزندان را کمتر از ایتام نیست که با تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان مردم در این نهاد، تعداد فرزندان محسنین بدون حامی به صفر برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد