صفحه اصلی » اجتماعی » توقیف خودرو حامل یک هزار و یکصد کیلوگرم لاشه دامی درگلوگاه نایین

توقیف خودرو حامل یک هزار و یکصد کیلوگرم لاشه دامی درگلوگاه نایین

یک دستگاه خودرو وانت حامل حدود 1 هزار و یکصد کیلوگرم آلایش دامی غیر مجاز، در ایست و بازرسی شهید شرافت نایین توقیف شد

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۹ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛بهزاد متولی زاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: یک دستگاه خودرو وانت حامل حدود 1 هزار و یکصد کیلوگرم آلایش دامی، جهت بررسی مدارک توسط ماموران نیروی انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید شرافت متوقف و به دلیل نقصان مدارک و عدم هویت مراتب به شبکه دامپزشکی شهرستان نایین اعلام گردید. 

رئیس شبکه دامپزشکی نایین  افزود: بلافاصله کارشناس واحدنظارت بربهداشت عمومی و مواد غذایی این شبکه به محل ایست و بازرسی اعزام و پس از بررسی تخصصی مشخص گردید، محموله مذکور، آلایش دامی فاقد گواهی حمل بهداشتی قرنطینه ای دامپزشکی می باشد که هیچ گونه شرایط بهداشتی در حمل رعایت نشده است.

متولی زاده اظهارکرد: با توجه به رسالت عظیم سازمان دامپزشکی کشور در راستای تحقق اهداف سلامت و امنیت غذایی کشور و همچنین صیانت از بهداشت عمومی جامعه با اخذ دستور از مقام قضایی شهرستان نایین محموله مذکور معدوم شد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نایین در پایان خاطرنشان کرد: تمام خودرو های حامل دام و طیور زنده و فرآورده های خام دامی جهت حمل و جابجایی محموله های یادشده می بایست با مراجعه به شبکه دامپزشکی شهرستان مبدا، نسبت به اخذ گواهی حمل بهداشتی قرنطینه ای اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد