صفحه اصلی » اقتصادی » انعقاد تفاهم نامه های همکاری بین فولادی ها با شرکت های دانش بنیان/ حرکت رو به جلوی کشور برای تولید 55 میلیون تُن فولاد در سال

تحریم ها اثری در اراده فولادی ایران ندارد؛

انعقاد تفاهم نامه های همکاری بین فولادی ها با شرکت های دانش بنیان/ حرکت رو به جلوی کشور برای تولید 55 میلیون تُن فولاد در سال

آیین انعقاد تفاهم نامه های همکاری بین فولاد سازان و تامین کنندگان زنجیره آهن و فولاد با شرکت های دانش بنیان با حضور شرکت های فولادی اصفهان برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛  سید محمد صاحبکار در آیین انعقاد تفاهم نامه های همکاری بین فولاد سازان و تامین کنندگان زنجیره آهن و فولاد با شرکت های دانش بنیان اظهار کرد: کشور در شرایط خاصی قرار دارد و جنگ اقتصادی همه جانبه ای توسط دشمن علیه ایران اسلامی ایجاد شده است لذا باید بتوانیم به صورت حداکثری و با بهره گیری از تمام ظرفیت های داخلی برای مقابله با این جنگ بسیج شویم.

وی افزود : برگزاری این جشنواره و نمایشگاه اقدام بسیار ارزشمندی در راستای تعامل بین تولید کنندگان فولاد با شرکت های دانش بنیان به شمار می رود و ما نیز از چنین برنامه هایی حمایت می کنیم.

رییس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه کرد : صنعت فولاد در رشته های بالا دست و پایین دست بسیار مهم است و به واقع یک صنعت مادر محسوب می شود که نیاز است با تکیه بر دانش و فناوری های به روز دورنمای مناسبی را به منظور بقاء و موفقیت ترسیم نماید.

در ادامه مهندس منصور یزدی زاده نیز در سخنانی با تشکر از سبحانی رییس انجمن تولید کنندگان فولاد ایران، مهندس خلیفه سلطانی دبیر انجمن و سایر دست اندرکاران این رویداد بزرگ فولادی و همچنین تبریک 51 سالگی صنعت فولاد کشور گفت : در این جشنواره و نمایشگاه پیشکسوتان ذوب آهن اصفهان را دیدم که اظهار کردند این برنامه بارقه های امید را در وجود ما زنده کرد و فرصت بسیار خوبی بود که تولید کنندگان و تامین کنندگان از نزدیک و در فضایی صمیمی به تبادل نظر و معرفی دستاوردهای فولادی خویش بپردازند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود : دستاوردهایی که در زمینه های گوناگون و به ویژه بومی سازی در دوران تحریم حاصل شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مهم همواره از سوی ایرانیان محقق شده است.

این مقام مسئول ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره افراد تاثیر گذار صنعت فولاد کشور که هم اکنون در قید حیات نیستند اما ثمره تلاش آنها میراثی گرانبها برای آیندگان به شمار می رود تصریح کرد : امیدواریم ظرفیت 55 میلیون تُن فولاد که در چشم انداز 1404 مد نظر است با کالا و تکنولوژی تمام ایرانی محقق شود.

مهندس یزدی زاده خاطر نشان کرد : در فونداسیون مکان برگزاری این رویداد بزرگ فولادی (برج میلاد) نیز 2000 تُن از میلگرد ذوب آهن اصفهان استفاده شده است که با 51 سالگی شرکت در این محل پیوند خورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد