صفحه اصلی » اجتماعی » بلاتکلیفی 400 هزار مسکن مهر در کشور/طبق وعده دولت، مسکن مهرهای ناتمام تا پایان شهریور 98 به متقاضیان تحویل داده می‌شود

ابوالفضل ابوترابی خبر داد؛

بلاتکلیفی 400 هزار مسکن مهر در کشور/طبق وعده دولت، مسکن مهرهای ناتمام تا پایان شهریور 98 به متقاضیان تحویل داده می‌شود

ابوالفضل ابوترابی گفت: از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر، دو میلیون و 300 هزار واحد مسکونی ساخته شده که حدود دو میلیون واحد در سطح کشور تحویل متقاضیان شده و ما بقی هم طبق وعده دولت، تا پایان شهریور 98 تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۱ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات ایجاد شده در حوزه مسکن مهر بیان کرد: مسکن مهر طرح موفقی بود که دولت می‌بایست آن را ادامه می‌داد، امّا متأسفانه دولت یازدهم به یک باره از مسئولیت آن شانه خالی کرد و اتمام خانه‌های طرح مسکن مهر را رها کرد.

ابوالفضل ابوترابی با تأکید بر این که مردم و متقاضیان مسکن مهر نباید از ناحیه بی مسئولیتی دولت دچار آسیب شود، اظهار داشت: طرح مسکن مهر همان‌طور که دارای نقاط مثبتی بود، نقاط ضعفی هم داشت که بهتر بود دولت در ابتدای امر، به جای این که صورت مسئله را پاک کند، آسیب‌ها و نقاط ضعف را شناسایی، سپس آن ها را برطرف می‌کرد.

وی همچنین تصریح کرد: دولت می‌بایست به تعهدات خود در قبال اتمام مسکن مهر عمل کند و بهتر است به جای ایجاد طرح‌‌‌های جدید برای ساخت مسکن، در ابتدای امر نسبت به تکمیل واحدهای نیمه‌تمام مسکن مهر اقدام کند.

نماینده مردم نجف‌آباد تعداد واحدهای نیمه‌‌تمام مسکن مهر در سطح کشور را 400 هزار واحد دانست و تأکید کرد: از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر، دو میلیون و 300 هزار واحد مسکونی ساخته شده که حدود دو میلیون واحد در سطح کشور تحویل متقاضیان شده و ما بقی هم طبق وعده دولت، تا پایان شهریور 98 تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

ابوترابی در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات متقاضیان مسکن مهر می‌بایست حل و فصل شود و مجلس هم در این راستا و در جهت حل مشکلات مردم، از نظر بودجه و اعتبارات کمک حال دولت خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد