صفحه اصلی » اقتصادی » اگر دولت چاره نکند بازار مسکن در رکود باقی خواهد ماند/ نوسانات قیمت مسکن متاثر از افزایش قیمت طلا و ارز

رئیس اتحادیه مسکن اصفهان:

اگر دولت چاره نکند بازار مسکن در رکود باقی خواهد ماند/ نوسانات قیمت مسکن متاثر از افزایش قیمت طلا و ارز

رئیس اتحادیه مسکن اصفهان گفت: اگر دولت و متولیان امر به زیر ساخت های ساخت مسکن اهمیت ندهند؛ ساخت وسازی نشود و مشوق ها در این زمینه نباشد بازار مسکن به دلیل عدم توانایی قدرت خرید مردم و افزایش بی رویه قیمت ها در همین رکود خواهد ماند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۹

رسول جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز، اظهار کرد: بعد از اینکه مردم دیدند روزبه روز سکه و ارز افزایش پیدا می کند این تقاضای کاذب برای خرید مسکن هم ایجاد و افزایش موادی که در تولید مسکن نقش دارند، هم مزید بر علت شد و عملا تورم به مسکن انتقال یافت و شاهد افزایش عجیب و غریب 40 تا 50 درصد ودر مواردی هم صددرصد بودیم.

رئیس اتحادیه مسکن اصفهان تصریح کرد: اگر دولت راهکاری برای ساخت و ساز ارائه ندهد، عملا بازار مسکن در حالت رکود فرو خواهد رفت و این تحولاتی هم که در رابطه با گرانی ها صورت گرفت نوساناتی است که تغییر قیمت سکه و عرض به بازار مسکن انتقال داد و به زیر ساخت ها کمکی نکرد .

وی افزود: اگر دولت و متولیان امر به زیر ساخت های ساخت مسکن و متناسب با نیاز اهمیت ندهند و مسکن ساخت وساز نشود و مشوق ها در این زمینه نباشد، بازار مسکن به دلیل عدم توانایی قدرت خرید مردم و افزایش بی رویه قیمت ها در همین رکود خواهد ماند.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد