صفحه اصلی » بین الملل » عملیات ویژه انصارالله علیه مواضع شورشیان سعودی در جنوب عربستان+نقشه میدانی

تحولات منطقه؛

عملیات ویژه انصارالله علیه مواضع شورشیان سعودی در جنوب عربستان+نقشه میدانی

شماری از شورشیان وابسته به رژیم سعودی در عملیات ویژه نیروهای یمنی، کشته و زخمی شدند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ هم‌زمان با ادامه درگیری‌ها در محورهای استان‌های «نجران و جیزان» واقع در جنوب عربستان، از استان «عسیر» خبر می‌رسد، رزمندگان یمنی موفق شدند شمار زیادی از شورشیان وابسته به رژیم سعودی را در منطقه «مجازه» شناسایی کنند.

شبکه خبری «المسیرهنت» یمن اعلام کرد: نیروهای نفوذی یمنی بعد از دریافت اطلاعات دقیق از محل تجمع شورشیان، اطلاعات را به‌صورت کامل در اختیار مرکز فرماندهی قراردادند.

سپس گروهی مشترک از نیروهای هوایی و یگان موشکی انصارالله یمن بعد از دریافت اطلاعات، خود را برای هدف قرار دادن آن‌ها آماده کردند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، پهپادهای انصارالله یمن با دریافت اطلاعات به پرواز درآمدند و مواضع شورشیان را به‌صورت دقیق مورد هدف قراردادند.

هم‌زمان توپخانه رزمندگان یمنی نیز مواضع و تجمع مزدوران را در همان منطقه مورد هدف قراردادند.

بر اساس اعلام رسانه‌های یمنی، شماری از شورشیان در این حمله مشترک و ویژه، کشته و زخمی شدند و خسارتی به تجهیزات نظامی آن‌ها واردشده است.

از محورهای جنوب شرقی و جنوب غربی استان عسیر خبر می‌رسد، شورشیان در یک ماه گذشته ده‌ها مرتبه با پشتیبانی هوایی رژیم سعودی، حمله‌های گسترده‌ای را علیه مواضع رزمندگان یمنی در منطقه انجام داده است که تمامی حمله‌ها با اقدام به مواضع نیروها، با شکست روبرو شده است.

استان عسیر در جنوب عربستان واقع‌شده و هم‌مرز با استان «صعده» یمن است؛ بخش وسیعی از مناطق جنوب شرقی و جنوب غربی استان در چهار سال گذشته، به کنترل رزمندگان یمنی درآمده است.

انتهای پیام/ المسیرهنت

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد