صفحه اصلی » اقتصادی » آغاز عملیات اجرایی بزرگ ترین تقاطع غیر همسطح شرق اصفهان در نایین

رییس راه و شهرسازی نایین خبرداد؛

آغاز عملیات اجرایی بزرگ ترین تقاطع غیر همسطح شرق اصفهان در نایین

رییس راه و شهرسازی نایین گفت: عملیات اجرایی بزرگترین تقاطع غیر همسطح شرق اصفهان با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در این شهرستان آغاز شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛سید نورالله عقدایی  در گفت و گو با خبرنگاران  گفت: مشخصات فنی این پروژه در مساحت ۱۳۰۰ متر که شامل ۲۵ متر طول پل، ۸ متر دهانه و ۵/۲ متر ارتفاع می‌باشد که پس از تامین بودجه به مناقصه گذاشته شد.

به گفته رییس اداره راه و شهرسازی نایین، طبق قرارداد منعقد شده پیمانکار متعهد شده ظرف مدت ۱۴ ماه با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال این پروژه را به اتمام رسانده و آماده بهره‌برداری کند.

عقدایی در ادامه از پیشرفت ۷۰ درصدی باند دوم نایین، انارک خبر داد و افزود: در صورت تامین قیر تا پایان سال ۹۷ به اتمام خواهد رسید.

وی، آغاز عملیات آسفالت به طول ۱۵ کیلومتر از راه‌های روستایی صفی آباد و همجوار با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال، تکمیل و تحویل پروژه ۱۵۰ واحدی مسکن مهر با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال، بازآفرینی بافت‌های فرسوده نایین، بافران و انارک، بازنگری نقشه جامع و طرح‌های تفصیلی شهر نایین پس از ۱۵ سال، واگذاری تامین هزینه آسفالت و فضاسازی بین بلوک‌های مسکن مهر با هزینه بالغ بر ۲۸ میلیارد را از فعالیت‌های انجام شده در سال جاری اشاره کرد.

رییس راه و شهرسازی نایین در پایان با اشاره به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در این شهرستان از استفاده از نظرات نخبگان برای آسیب شناسی مشکلات موجود استقبال کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد