صفحه اصلی » تولیدی » امدادهای الهی و وحدت کلمه، رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود

نماینده نایین و خوروبیایانک:

امدادهای الهی و وحدت کلمه، رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود

نماینده نایین و خوروبیایانک گفت: امداد غیبی و الهی یعنی مردمی که با دست خالی و با مشت‌های گره کرده در برابر ظلم و ستم شاهنشاهی و استکبار ستیزان به پیروزی رسیدند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ عباسعلی پوربافرانی در جشن دهه فجر روستای کجان با اشاره به رمز ماندگاری و پایداری انقلاب شکوهمند اسلامی بیان کرد: امداد غیبی و الهی، وحدت کلمه و رهبری‌ امام خمینی(ره) باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

نماینده مردم نائین و خورربیابانک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در طول چهل سال گذشته همواره این انقلاب از سوی بیگانه و دشمنان مورد تهدید بود، همان دشمنانی که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی منافع خودشان را در منابع کشور ما می‌دیدند.

وی یکی از مهمترین ابعاد پیروزی و ماندگاری را امداد غیبی و الهی دانست و افزود: امداد غیبی و الهی یعنی مردمی که با دست خالی و با مشت‌های گره کرده در برابر ظلم و ستم شاهنشاهی و استکبار ستیزان به پیروزی رسیدند.

عضو مجمع نمایندگان اصفهان افزود: امروز درخت تنومند انقلاب اسلامی علی رغم اینکه هر روز در همه جبهه‌های اقتصادی، نظامی و فرهنگی می‌خواهند مردم را از نظام فاصله بدهند با رهنمود‌های مقام معظم رهبری استوار و ماندگار مانده است.

پوربافرانی در پایان خاطر نشان کرد: امام (ره) وقتی با مشکل و مسئله‌ای مواجه می‌شدند توسلش به امام زمان(عج) و مکان درد و دلش امامزاده صالح(ع) بود در صورتی که قبل از انقلاب مسئولان ایران اگر به بن بستی می‌رسیدند راه حل را در آمریکا، انگلیس و شوروی می‌دیدند

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد