صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » حضور بیش از 20 هزار اصفهانی برای تماشای فیلم‌های جشنواره فیلم فجر

مدیر پردیس سینمایی سیتی سنتر خبر داد:

حضور بیش از 20 هزار اصفهانی برای تماشای فیلم‌های جشنواره فیلم فجر

مدیر پردیس سینمایی سیتی سنتر گفت: بیش از 20 هزار نفر برای تماشای فیلم‌های جشنواره فیلم فجر به پردیس سینمایی سیتی سنتر مراجعه کرده‌اند.

تاریخ انتشار: ۰۶:۰۰ - شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰

محمد پناهی‌نژاد در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در اصفهان اظهار کرد: پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان امسال میزبان سی و هفتیم جشنواره فیلم فجر و نهمین جشنواره فیلم فجر در اصفهان است که در این دوره 23 فیلم برای اکران وجود دارد و تا روز آخر جشنواره باید هر فیلم در روز سه اکران داشته باشد.

مدیر پردیس سینمایی سیتی سنتر گفت: حدود ۱۶ اکران برای پایان این دوره جشنواره باقی‌مانده است و در همه اکران فیلم‌ها یک سانس رایگان ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار کردیم.

وی افزود: سالن ویژه‌ای برای اکران فیلم‌های اصفهان در کنار اکران‌ها فیلم‌های فجر داشتیم که روزی چهار سانس اکران برگزار می‌شد و مردم به‌صورت رایگان استفاده کرده‌اند.

 

بیشتر بخوانید:

تصاویری از روزهای شلوغ پردیس سینمایی سیتی سنتر

عدم اکران برخی فیلم ها نرسیدن هارد فیلم ها از تهران است

نهمین دوره جشنواره فیلم فجر در اصفهان افتتاح شد

اکران تمامی فیلم های بخش اصلی جشنواره فیلم فجر در اصفهان

سیمرغ ها به اصفهان رسیدند

 

پناهی‌نژاد بابیان اینکه صبح‌ها برای دانش‌آموزان فیلم اکران کردیم، تصریح کرد: آموزش‌وپرورش اصفهان هرروز دو مدرسه برای تماشای فیلم معرفی می‌شوند و تاکنون حدود دو هزار و 500 دانش‌آموز برای تماشای فیلم به پردیس سینمایی سیتی سنتر آمده‌اند.

مدیر پردیس سینمایی سیتی سنتر بیان کرد: تاکنون 17 هزار نفر برای تماشای فیلم‌های جشنواره فیلم فجر بلیت تهیه‌کرده‌اند و با سانس هایی رایگانی که داشتیم، بیش از 20 هزار نفر برای تماشای فیلم‌های جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی سیتی سنتر آمدند.

وی ادامه داد: آماری از بازدیدکنندگان فیلم‌های اصفهان به دلیل نبود سیستیم بلیت‌فروشی نداریم اما روزی چهار سانس 250 نفر فیلم اکران می‌شد.

پناهی‌نژاد بابیان اینکه درد پردیس سینمایی سیتی سنتر تلاش می‌کنیم که کیفیت کار را بالا ببریم تا احترام بیشتر به مخاطبان بگذاریم، خاطرنشان کرد: سه سالن 208 نفری، سالن 42 نفر ویژه هنر و تجربه و یک سالن وی ای پی 24 نفر که متفاوت از سالن‌هایی که در دیگر سینماها داریم که تا عید نوروز آماده می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد