صفحه اصلی » ورزشی » واکنش پزشک ذوب‌آهن به تایید شدن پارگی رباط صلیبی خلعتبری

واکنش پزشک ذوب‌آهن به تایید شدن پارگی رباط صلیبی خلعتبری

پزشک تیم فوتبال ذوب‌آهن تایید شدن آسیب‌دیدگی رباط صلیبی خلعتبری را رد کرد و گفت: وضعیت این بازیکن فردا مشخص خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳ - شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ در چند ساعت گذشته اخباری در برخی رسانه‌ها منتشر شده که حکایت از قطعی شدن مصدومیت سنگین و پارگی رباط صلیبی محمدرضا خلعتبری و از دست دادن ادامه فصل توسط این بازیکن داشت.

امیرحسین شریفیان‌پور، پزشک تیم فوتبال ذوب‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، از خبرهای منتشر شده در این خصوص اظهار بی‌اطلاعی کرده و اظهار داشت: من با رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌ام و نمی‌دانم این خبرها چگونه منتشر شده است. در خصوص نوع و میزان مصدومیت محمدرضا خلعتبری هنوز هیچ چیز قطعی نبوده و وضعیت این بازیکن فردا یکشنبه به طور کامل مشخص خواهد شد.

وی در ادامه افزود: باید امشب و یا نهایتاً فردا صبح یک تست MRI دیگر از پای خلعتبری بگیریم و تست‌های نهایی نیز انجام شود و تازه آن زمان است که می‌توان اظهارنظر قطعی انجام داد و تا آن زمان چیزی را تأیید نمی‌کنم.

پزشک تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص روند تشخیصی میزان مصدومیت و امیدواری‌های موجود درباره کمتر بودن شدت آسیب‌دیدگی خلعتبری، گفت: 24 ساعت بعد از آسیب‌دیدگی یک آزمایش MRI گرفته و سپس 4 تا 5 روز بعد MRI دوم را می‌گیریم و ممکن است نتایج معاینات دوم با روز اول، تفاوت‌هایی داشته باشد و تا آن زمان باید صبر کرد.

وی درباره زمان تشخیص قطعی نوع و شدت مصدومیت خلعتبری خاطرنشان کرد: تا فردا همه چیز مشخص خواهد شد.

تسنیم

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد