صفحه اصلی » بین الملل » سکوت مجامع حقوق بشری در ماجرای قتل فجیع کودک عربستانی/ اگر کمتر از این مورد در کشورمان اتفاق می افتاد، تمام مجامع جهانی علیه ایران اقدام می کردند

نماینده شاهین شهر مطرح کرد؛

سکوت مجامع حقوق بشری در ماجرای قتل فجیع کودک عربستانی/ اگر کمتر از این مورد در کشورمان اتفاق می افتاد، تمام مجامع جهانی علیه ایران اقدام می کردند

نماینده شاهین شهر با اشاره به سکوت مجامع جهانی و حقوق بشر در ماجرای قتل فجیع کودک عربستانی، گفت: اگر موردی از این اتفاقات که از سوی وهابیون در عربستان انجام می شود در ایران اتفاق بیفتد، تمام مجامع جهانی ها خواستار حقوق بشر خواهند بود.

تاریخ انتشار: ۰۶:۰۴ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

حسینعلی حاجی امروز در گفت و گو با صاحب نیوز با اشاره به نقض حقوق بشر در عربستان و قتل یک کودک، اظهار کرد: این اتفاق طراحی شده توسط یک وهابی افراطی رقم زده شد تا بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند.

نماینده شاهین شهر تصریح کرد: این اقدام ضد حقوق بشری را محکوم می کنم؛ ولی باید دانست طراح اصلی این موضوع ها و کشتارها انگلیسی ها هستند که با پیگیری رژیم صهیونیستی صورت می گیرد.

وی با اشاره به سکوت مجامع جهانی و حقوق بشر، افزود: اگر موردی از این اتفاقات که از سوی وهابیون در عربستان انجام می شود در ایران اتفاق بیفتد، تمام مجامع جهانی ها خواستار حقوق بشر خواهند بود.

حاجی در پایان بیان کرد: متاسفانه آمریکائی ها دنبال اختلاف افکنی بین ملت ها و دوشیدن رژیم عربستان هستند و از ثمره این دوشیدن، کشتار ملت های مسلمان را در دستور کار خود قرار می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

  1. ناشناس گفته :

    مرگ بر آمریکا

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد