images
۱۱:۳۶ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

امام‌جمعه اصفهان در گفت و گو با صاحب نیوز:

۲۲ بهمن امسال از سال‌های گذشته متفاوت تر است/ دشمن هرگز نمی‌تواند ما را از انقلاب جدا کند

امام‌جمعه اصفهان بابیان اینکه ۲۲ بهمن امسال از سال‌های گذشته متفاوت است، گفت: دشمنان می‌خواهند با این تحریم‌ها، جنگ‌ نرم و اقدامات فرهنگی ما را از انقلاب جدا کنند اما باید به آن‌ها ثابت کنیم که هرگز به این هدف خود نمی رسند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در گفت‌وگو با صاحب نیوز با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و اتمام ۴۰ سالگی انقلاب را تبریک می‌گوییم.

امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در اصفهان گفت: فکر می‌کنم که احتیاج به سفارش و دعوت برای حضور در راهپیمایی نیست و خود مردم هم می‌دانند که ۲۲ بهمن امسال از ۲۲ بهمن سال‌های گذشته متفاوت است.

وی افزود: همان‌گونه که درآیات مختلف قرآن تأکید شده که باید نعمت‌های خداوند را متذکر باشیم و یادآوری کنیم، مردم ایران هم در روز ۲۲ بهمن نعمت انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارند.

آیت‌الله طباطبایی نژاد بابیان اینکه مردم می‌دانند که امسال دشمن برنامه‌ریزی‌های متعددی کرده و گفته‌اند نمی‌گذاریم چهلمین سالگرد پیروزی انقلابشان را جشن بگیرند، تصریح کرد: باید به کوری چشم دشمنان جشن مفصلی گرفته شود؛ حکومت ایران حکومت اسلامی و قرآنی است و هدفمان این بوده که اسلام حکومت کند و جشن‌ها نباید خارج از حدود الهی باشد.

وی بیان کرد: من معتقد هستم که حتی باید در روستاها هم راهپیمایی انجام شود؛ دشمنان می‌خواهند با این تحریم‌ها، جنگ‌های نرم و فرهنگی ما را از انقلاب جدا کنند اما باید به آن‌ها ثابت کنیم که هرگز به این هدف خود نمی رسند.

نماینده ولی‌فقیه در اصفهان اضافه کرد: انقلاب ما انقلابی نیست که جمعی بیرون کنیم و جمعی دیگر سرکار بیایند، انقلاب ما یک انقلاب درونی و الهی است.

وی در پایان گفت: یکی از مبانی دین ما این است که زیر سلطه کافر نباشیم و تازنده‌ایم باید انقلابی باشیم و فرزندانمان را ضد استکبار تربیت کنیم.

انتهای پیام/