صفحه اصلی » سیاسی » ۲۲ بهمن امسال از سال‌های گذشته متفاوت تر است/ دشمن هرگز نمی‌تواند ما را از انقلاب جدا کند

امام‌جمعه اصفهان در گفت و گو با صاحب نیوز:

۲۲ بهمن امسال از سال‌های گذشته متفاوت تر است/ دشمن هرگز نمی‌تواند ما را از انقلاب جدا کند

امام‌جمعه اصفهان بابیان اینکه ۲۲ بهمن امسال از سال‌های گذشته متفاوت است، گفت: دشمنان می‌خواهند با این تحریم‌ها، جنگ‌ نرم و اقدامات فرهنگی ما را از انقلاب جدا کنند اما باید به آن‌ها ثابت کنیم که هرگز به این هدف خود نمی رسند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در گفت‌وگو با صاحب نیوز با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و اتمام ۴۰ سالگی انقلاب را تبریک می‌گوییم.

امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در اصفهان گفت: فکر می‌کنم که احتیاج به سفارش و دعوت برای حضور در راهپیمایی نیست و خود مردم هم می‌دانند که ۲۲ بهمن امسال از ۲۲ بهمن سال‌های گذشته متفاوت است.

وی افزود: همان‌گونه که درآیات مختلف قرآن تأکید شده که باید نعمت‌های خداوند را متذکر باشیم و یادآوری کنیم، مردم ایران هم در روز ۲۲ بهمن نعمت انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارند.

آیت‌الله طباطبایی نژاد بابیان اینکه مردم می‌دانند که امسال دشمن برنامه‌ریزی‌های متعددی کرده و گفته‌اند نمی‌گذاریم چهلمین سالگرد پیروزی انقلابشان را جشن بگیرند، تصریح کرد: باید به کوری چشم دشمنان جشن مفصلی گرفته شود؛ حکومت ایران حکومت اسلامی و قرآنی است و هدفمان این بوده که اسلام حکومت کند و جشن‌ها نباید خارج از حدود الهی باشد.

وی بیان کرد: من معتقد هستم که حتی باید در روستاها هم راهپیمایی انجام شود؛ دشمنان می‌خواهند با این تحریم‌ها، جنگ‌های نرم و فرهنگی ما را از انقلاب جدا کنند اما باید به آن‌ها ثابت کنیم که هرگز به این هدف خود نمی رسند.

نماینده ولی‌فقیه در اصفهان اضافه کرد: انقلاب ما انقلابی نیست که جمعی بیرون کنیم و جمعی دیگر سرکار بیایند، انقلاب ما یک انقلاب درونی و الهی است.

وی در پایان گفت: یکی از مبانی دین ما این است که زیر سلطه کافر نباشیم و تازنده‌ایم باید انقلابی باشیم و فرزندانمان را ضد استکبار تربیت کنیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد