صفحه اصلی » ورزشی » باشگاه ذوب به دنبال جایگزین خلعتبری/ مصدومیت خلعتبری تایید شد

آخرین وضعیت ذوب قبل از بازی با الکویت

باشگاه ذوب به دنبال جایگزین خلعتبری/ مصدومیت خلعتبری تایید شد

خلعتبری که در دیدار مقابل نساجی از ناحیه زانوی پای راست مصدوم شد، متاسفانه با پارگی رباط پا روبرو شده است و بایستی برای آماده‌شدن برای بازگشت به میادین چند ماهی مراحل درمانی را پشت سر بگذارد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ پزشک معالج محمدرضا خلعتبری، بازیکن جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن مصدومیت وی از ناحیه رباط صلیبی را تأیید کرد.

خلعتبری که در دیدار مقابل نساجی از ناحیه زانوی پای راست مصدوم شد، متاسفانه با پارگی رباط پا روبرو شده است و بایستی برای آماده‌شدن برای بازگشت به میادین چند ماهی مراحل درمانی را پشت سر بگذارد.

در همین رابطه، مجید حاج‌رسولیها  در خصوص آخرین وضعیت خلعتبری اظهار داشت: محمد‌رضا خلعتبری برای گرفتن MRI زیر نظر دکتر کیهانی به تهران رفته بود تا وضعیت وی برای ادامه فصل مشخص شود.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد عقب افتادن چند باره مشخص شدن وضعیت مهاجم این تیم هم گفت: پای خلعتبری ورم داشت و برای این‌که میزان آسیب‌دیدگی وی به صورت کامل مشخص شود، یخ‌درمانی انجام داد تا ورم کم شود و به همین دلیل به زمان بیشتری نیاز بود.

وی در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی سبز‌پوشان هم بیان داشت: هنوز جای خالی در لیست تیم وجود دارد، روی خلعتبری حساب ویژه‌ای باز کرده بودیم و با مصدومیت خلعتبری احتمال دارد یک بازیکن دیگر جذب کنیم که به احتمال زیاد خارجی خواهد بود.

حاج‌رسولیها با اشاره به بازی آسیایی ذوب‌آهن در روز سه‌شنبه نیز گفت: وضعیت تیم بسیار خوب است و بازیکنان به جز خلعتبری آماده بازی هستند و مشکلی نداریم؛ البته تیم حریف نیز بسیار خوب عمل کرده است و بازی سختی داریم.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان افزود: تیم الکویت قابل احترام است و یک و سال نیم گذشته باختی نداشته است و آمار بسیار خوبی در خط دفاع و حمله دارد؛ این تیم در لیگ کویت اول است و قطعا بازی سختی برابر آن‌ها خواهیم داشت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد