صفحه اصلی » اقتصادی » خانه اولی‌ها، صاحب زمین دولتی می شوند/ پیش بینی اعتبار ملی برای دوبانده کردن مسیر نصرآباد به شهرضا

وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با صاحب نیوز:

خانه اولی‌ها، صاحب زمین دولتی می شوند/ پیش بینی اعتبار ملی برای دوبانده کردن مسیر نصرآباد به شهرضا

وزیر راه و شهرسازی گفت: شرایط اختصاص زمین دولتی در محدوده الحاقی به شهرهای شرق اصفهان به جوانانی که در 11سال گذشته تا کنون موفق به دریافت مسکن مهر و یا زمین دولتی نشده اند، فراهم خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

محمد اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از سه پروژه راه سازی در شرق اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز، اظهار کرد: نقاط حادثه خیز در منطقه وسیع شرق اصفهان در آینده نزدیک شناسایی و رفع خطر می شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به گفته مردم و مسئولان مبنی بر ضرورت اصلاح جاده نصرآباد به شهرضا افزود: سعی ما در این است تا بتوانیم از اعتبارات ملی برای دوبانده کردن این مسیر مبلغی را اختصاص دهیم تا مسیر ایمن تری برای تردد بالای این محور حاصل شود.

وی با بیان این مطلب که در یک دهه اخیر، مسکن مهری به جوانان شرق اصفهان اختصاص نگرفته، تصریح کرد: شرایط اختصاص زمین دولتی در محدوده الحاقی به شهرهای شرق شهرستان اصفهان به جوانانی که در 11سال گذشته تا کنون موفق به دریافت مسکن مهر و یا زمین دولتی نشده اند، فراهم خواهد شد.

مهندس اسلامی با ذکر خبر فوق، مطرح کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا جوانان خانه اولی، صاحب خانه شوند و الحاق زمین در محدوده 12 شهر شرق شهرستان اصفهان، توسط وزارت راه و شهرسازی برای تحقق این خبر امیدبخش، پیگیری می شود.

وی از شروع به کار آسفالت محور کوهپایه و سجزی خبر داد و گفت: روکش آسفالت محور کوهپایه به سجزی که از نقاط بسیار پرخطر در شرق اصفهان مطرح می شود از اسفندماه امسال انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد