صفحه اصلی » اقتصادی » احداث ۷۰۰ کیلومتر جاده تا پایان سال/ موانع کنارگذرهای اصفهان برطرف می شود

وزیر راه خبر داد:

احداث ۷۰۰ کیلومتر جاده تا پایان سال/ موانع کنارگذرهای اصفهان برطرف می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: حدود ۷۰۰ کیلومتر از باندهای دوم جاده های کشور تا پایان سال یا حداکثر تا پایان فرودین آماده می‌کنیم؛ که بخش از نقاط حادثه‌خیز را برطرف می‌کند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۲۶ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد اسلامی عصر امروز در حاشیه سفر به شهرستان مبارکه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازدیدهای امروز در استان اصفهان تمرکز بر سرعت بخشیدن به ضریب ایمنی جاده‌ها  به ویژه ارتفاع امنیت سفرها دارد که بخشی از آن‌ها با تقاطع‌های غیر هم‌سطح و بخش دیگر با اضافه کردن باند دوم تحقق پیدا می‌کند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز افتتاح حدود ۱۰۰ کیلومتر جاده داشتیم که بخشی از این جاده‌ها آرزوهای ۳۰ ساله مردم بوده که منتظر این جاده‌ها بوده‌اند.

وی افزود: این راه احداث جاده ها ادامه دارد و امسال در کشور حدود ۷۰۰ کیلومتر باندهای دوم را تا پایان سال یا حداکثر تا پایان فرودین آماده می‌کنیم که بخشی از نقاط حادثه‌خیز را برطرف می‌کند.

اسلامی بابیان اینکه باید موانع شریان‌های اصلی حمل‌ونقل را برطرف کنیم و ایمنی و سرعت را در کریدورهای شمال-جنوب بالا می ببریم، تصریح کرد: بخشی از کریدورها در اصفهان وجود دارد که محور کنارگذرهای غربی و شرقی را تشکیل می‌دهد که امروز از دو پروژه‌ آن بازدید کردیم تا موانع آن برطرف شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد