صفحه اصلی » اجتماعی » استفاده از لباس‌های پلیس مجهز به دوربین در اصفهان/ ۲۲ بهمن امسال تقابل اراده‌ها و اندیشه‌هاست

سردار معصوم بیگی خبر داد:

استفاده از لباس‌های پلیس مجهز به دوربین در اصفهان/ ۲۲ بهمن امسال تقابل اراده‌ها و اندیشه‌هاست

سردار معصوم بیگی گفت: فاز اول استفاده از لباس‌های مجهز به دوربین حدود چند ماه قبل از مرکز استان عملیاتی شده و فازهای بعدی در دیگر نقاط استان اجرایی خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۹:۳۰ - یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱

سردار مهدی معصوم بیگی در گفت‌وگو صاحب نیوز با اشاره به استفاده از لباس‌های مجهز به دوربین، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های نیروی انتظامی در سطح کشور استفاده از دوربین های معروف به دوربین البسه است که بر روی لباس مأمورین نصب می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: این دوربین‌ها برای موارد مختلفی همچون اصلاح و استاندارد شدن رفتار همکارانم، رعایت بهتر حقوق شهروندی و در شرایطی برای دفاع از رفتار مأمورین نیروی انتظامی و یا اگر شهروند مدعی باشد، مستنداتی داشته باشیم.

وی افزود: استفاده از این لباس‌ها در مرکز استان اصفهان شروع‌شده است که فاز اول استفاده از این دوربین‌ها حدود چند ماه قبل از مرکز استان عملیاتی شده و فازهای بعدی در دیگر نقاط استان اجرایی خواهد شد.

سردار معصوم بیگی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: دهه پنجم انقلاب در حال آغاز است، ۴۰ سال فرازوفرود، ۴۰ سال مقاومت و ایثار، ۴۰ سال عزم و جزم برای پیشبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

وی تصریح کرد: امام راحل، شهدا و مردم باعث پیروزی انقلاب اسلامی شدند و با مجاهدت و همبستگی مردم کار انقلاب باقوت و سرعت بیشتر به‌پیش خواهد رفت.

فرمانده نیروی انتظامی اصفهان با توضیح اینکه فردا مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکم دیگری بر دهان یاوه‌گویان خواهند کوبید، خاطرنشان کرد: ترامپ، آمریکا و نظام سلطه می‌خواستند که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نباشد اما مردم و نظام اسلامی خواستند که باشد.

وی ادامه داد: فردا به علت تقابل اراده‌ها و اندیشه‌ها یک راهپیمایی عظیم به یاد ماندی و تاریخی در سراسر کشور به‌ویژه در استان اصفهان را شاهد خواهیم بود.

سردار معصوم بیگی بابیان اینکه هرچقدر حضور مردم گسترده‌تر باشد نظام سلطه را به مرز ناامیدی نزدیک‌تر خواهیم کرد، اظهار کرد: نظام سلطه و استکبار جهانی که رأس آن آمریکا است تااندازه‌ای که ناامید شود به همان اندازه مسیر بالندگی و شکوفایی انقلاب اسلامی هم بیشتر و پرسرعت‌تر خواهد شد.

وی در پایان گفت: مردم  فردا در راهپیمایی حضور پیدا خواهند کرد و از دستاوردهای انقلاب خود دفاع خواهند کرد؛ مردم پای ارزش‌هایشان ایستاده‌اند و بر این ایستادگی اصرار دارند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد